gebe
  1. HASBEK

HASBEK Forum Okuru

bebeğimin uyku problemi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında HASBEK tarafından paylaşıldı.

bebeğim 3aylıkben isterdimkiyatağına koyunca kendi uyusun ama olmadı ya kucağımda uyuyor yadaana kucağının içindeoyuyor yayağına koyarken uyanıyorböyle olmasını istemezdim artık kendi kendine uyumaya alıştıramazmıyım sizden tardım bekliyorum

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğimin uyku problemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuzun Uyku Problemi Mi Var

Çocuğunuzun Uyku Problemi Mi Var

Çocukların çoğunda belirli dönemlerde uyku problemine rastlanır. Bu konuda annelerin ve babaların uzmanlardan sıklıkla yardım almak istedikleri ise bir gerçek! Biz de bu hafta sizler için çocuklarda görülen uyku problemlerini ve çözüm önerilerini ele aldık... Yaşa Göre Ortalama Uyku İhtiyacı 12 aylık bebekler için: 13.5 saat 2 yaşındaki çocuklar için: 13 saat 3 yaşındaki çocuklar için: 12...
  2. hamileyim uyku problemi yaşıyorum ne yapmalıyım

hamileyim uyku problemi yaşıyorum ne yapmalıyım

hamileyim ne yapmalıyım hamileyim ne yapmaliyim Gebelik boyunca uyku alışkanlığınızda belirgin değişiklikler olacak.Bunların bir kısmı gebeliğe uyum sağlamanıza yardımcı olurken bir bölümü de çektiğiniz sıkıntının artmasına neden olacak özelliktedir.Sık sık idrara çıkma ihtiyacı da uyku sorununa katkıda bulunur;...
  3. Bebeğinizde Görme Problemi Var mı?

Bebeğinizde Görme Problemi Var mı?

Her ne kadar yeni doğmuş bir bebeğin ilk fiziksel muayenesinde belirgin bir görüş ya da işitme kusuru olup olmadığını kontrol etmek muayenenin önemli bir bölümünü oluşturuyor ise de, erken bebeklik döneminde bazı duyusal problemlerin belirlenememesi de az rastlanır şey değildir. Problem, çoğunlukla bebek konuşmasını geliştirebiliyor ya da hantal görünüyor ise anne ve baba tarafından sonradan...
  4. Bebek Uyku Tulumu Örgüleri

Bebek Uyku Tulumu Örgüleri

Bebek Uyku Tulumu Örgüleri Bebek Örgü Uyku Tulumu örnekler Soğuk kış günlerinde gece sık sık üzerini açan bebeklerinizin soğuk almaması ve üşümemesi için, sizlere bu sayfamızda şirin mi şirin bebek uyku tulumu örnekleri sunuyoruz Melek'ler:)
  5. Uyku problemi yaşıyan var mı? Lütfen bana yard edin

Uyku problemi yaşıyan var mı? Lütfen bana yard edin

Aslında melekler bi soru sorucam yeni evime taşılı 4 ay oldu sorunum burayami alışamadım nedendir bilmiyorum uykuya dalamiyorum yani inanılmaz bi uyku düzensizliğim var yani saatlerim Şaştı ve bi türlüde düzene girmiyor ne yapicam bilmiyorum gun içindede halsiz yorgun isteksizim yani açıkcası kendimi taniyamiyorum cok tembellestim yerimden kalkamiyorum sanki bütün gun uykum var beynim uyuşuk...

Sayfayı Paylaş