gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğimiz olmuyor önce ben mi eşim mi doktora gitmeliyiz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba. 4yıllık evliyiz ve bebeğimiz yok oysa 2 senedir istiyoruz.Şu durumda nasıl bir yol izleyelim? Önce ben mi eşim mi doktora gitsin, aydınlatırmısınız?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çocuğu olmayan çiftler ayni süreçte tetkik edilmelidir. Kadınlar bir kadın-Doğum uzmanı erkekler ise bir Üroloji-Androloji uzmanı tarafından eş zamanlı olarak değerlendirilmelidir. Bu iki uzmanın iletişim içinde olmaları da çok faydalıdır. İlk basta direkt olarak özel bir tüp bebek merkezine gitmek doğru değildir. Tüp bebek-mikroenjeksiyon yöntemlerine başvurmadan daha kolay ve ekonomik olarak birçok çift tedavi edilerek çocuk sahibi olabilmektedirler.

bebeğimiz olmuyor önce ben mi eşim mi doktora gitmeliyiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşinizle mi evlisiniz , eşinizle mi ???

İşinizle mi evlisiniz , eşinizle mi ???

Mesai saatleri dışındaki boş vaktinizin çoğunu yine işiniz için mi harcıyorsunuz? Bu durumda iş yaşantınız özel hayatınızı etkilemeye başlar ve aysberg haline gelen yoğunluk nedeniyle stres altında kalırsınız. Sadece iş yükünüz değil, işteki kötü durumların psikolojik yansımaları da özel yaşamınızı etkiler. Bir süre sonra iş yaşamınız evliliğinizi veya ilişkilerinizi bitirebilir. İş Stresi...
  2. termal otel tavsiye eder misiniz ? hangisine gitmeliyim ?

termal otel tavsiye eder misiniz ? hangisine gitmeliyim ?

selam hanımlar kış bitmeden eşimle birlikte termal bir otele gidip tatil yapmayı düşünüyoruz ama hangi kaplıca yada termal iyi bu konuda fikrim yok ilk kez bir termal otele gidecez. Bu konuda tavsiyeleriniz varmı en iyi termal oteller hangileri? Bu arada suyununda çok faydalı bir termal olursa daha iyi olur
  3. ben üşütünce bebeğime geçer mi

ben üşütünce bebeğime geçer mi

ben geçen gün kendimi tuttamadım ve dondurma yedim boğazım biraz şişti o günden beridir bebeğiminde uykuları bölündü huzursuz onu da mı etkiledi acaba :(
  4. Çocuğum olmuyor doktora ne zaman gitmeliyim?

Çocuğum olmuyor doktora ne zaman gitmeliyim?

kısırlık nedir,kadın kısırlığı,erkek kısırlığı,kısırlık tedavisine ne zaman başlanmalı,kısırlık tedavisi için ne zaman doktora gidilmeli,kadın ve erkek kısırlığı hakkında bilgiler Kadının gebeliğini oluşturacak süreç: kadının hamile kalabilmesi için yumurtlama ile beraber yumurtanın sperm ile döllenmesi şarttır. Döllenme ile beraber oluşan embriyonun rahim içinde bebeğin gelişim göstereceği...

Sayfayı Paylaş