gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar. Benim bebeğim 4 ayına girecek sizden bu konuda bilgi ve öneri istiyorum. Henüz ilk anneliğim olduğu için çok heyecanlı ve acemiyim :) Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır? Tecrübeli annelerden bilgi bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek gelişimi ay ay

bebek gelişimi ay ay

Bebeğimizin Ay Ay Gelişimi 1.Ay Neler Yapabilir? -Ağzını açıp, meme başını arar, emme ve yutma hareketleri yapar. -Ellerini yumruk yapıp ağzına götürür, -Uyanık olduğunda sizin yüzünüze bakar ve sesinizi dinler, -Oynarken ayakları ve ellerine dayanıp itebilir. -Sırt üstünden, yana dönmeye çalışır, -Parmağınızı emmeye çalışır, -Aç, huzursuz ve sıkıntılı olduğunda ağlayarak ilişki kurmaya...
  2. bebeğimin ay ay gelişimi

bebeğimin ay ay gelişimi

bebekler neden tükürük çıkarır bebekler neden tükürür bebek elini emer elini emer bebeğim tükürük çıkarıyor BEBEKLERDE 1.AY GELİŞİMİ İşte bebeğiniz nihayet evde! İlk işiniz onu yeni yerine yerleştirmek olacaktır şüphesiz. Yeni doğum yapan kadınlar genelde iki durumla karşı karşıyadır: ya akrabalardan...
  3. bebeğin ay ay gelişimi

bebeğin ay ay gelişimi

Yihhuuuu hep sizi takip ediyorum hamileyim. Acaba bebeğin ve bebeklerin ay ay gelişimi ve anne karnındaki gelişimleri ile ilgili bir konunuz var mı okumak istiyorum tşk.
  4. Ay ay bebek gelişimi

Ay ay bebek gelişimi

SEVGİLİ MELEKLER EN ÇOK MERAK EDİLEN VE BİLİNMESİ GEREKEN BİR BİLGİYİ PAYLAŞMAK İSTEDİM UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR 1. Ay: • Yeni doğanın hareket yetenekleri fazla etkileyici değildir. Çocuğun ilk kazandığı yeteneğin başını kaldırmak olduğu, bunun ardından el ve kollarını kullanabildiği, nihayet ayak ve bacaklarını kullanmaya başladığı görülmüştür. • Çenesini kaldırabilir • 19-20 cm....
  5. Anne Karnındaki Bebeğin Yedinci Ayda Gelişimi Nasıldır?

Anne Karnındaki Bebeğin Yedinci Ayda Gelişimi Nasıldır?

gebelikte yedinci ay bebeğin gelişimi anne karnında bebek gelişimi ay ay bebek gelişimi Hamileliğin son üç ayından biri olan yedinci ayda anne karnında ki bebeğin gelişimi hakkında merak etitğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.. Yedinci ayda bebeğin gelişimi ne durumdadır? Bu ayda anne karnındaki bebekte oluşan değişiklikler nelerdir gibi sorularınızın yanıtlarını bu makalemiz de...

Sayfayı Paylaş