gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğin anne karnındaki evrelerini kısaca özetlermisiniz

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar bana bebeğin anne kardında geçirdiği ve yaşadığı evreler lazım. Rica etsem sizden bebeğin anne karnındaki evrelerini kısaca özetlermisiniz. Teşekkürler.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
bebeğin anne karnındaki evrelerini kısaca özetlermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annenin Karnindaki Bebek...

Annenin Karnindaki Bebek...

anne karnındaki bebeğin allahla konuşması anne karnındaki bebeğin allah la konuşması allah la videosu karnında ile konuşan bebek karnında ile konuşan bebek videosu
  2. Anne Karnındaki Bebek Konuşmaları :]

Anne Karnındaki Bebek Konuşmaları :]

anne karnındaki bebeğin allahla konuşması bebekle allahın konuşması anne karnındaki bebeğin allah la bebegin allahla allah la videosu Anne Karnındaki Bebek Konuşmaları :] *Ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari ... *Star warz anduroyidi miyiz insan mıyız belli değil arkadaş, aylardır iki büklüm bekliyoruz... *Ulean 5 aydır tekmeliyom tepki yok!!! Du ben bunu bi ısırayımm......
  3. Anne karnındaki bebegin gelişim evreleri

Anne karnındaki bebegin gelişim evreleri

bebeğin gelişim evreleri anne karnındaki bebeğin gelişim evreleri Doktor randevumuz gelmeden biz bebegimizin gelişmelerini çok merak ederiz arkadaşlarımıza sorar başlarını ütüleriz :çapkın: hamile meleklerimin işine çok yarıcak :D 6. Hafta: Kalp çalışmaya başlar. Kol ve bacakları oluşturacak tomurcuklar belirir. Bebek boyu 5 mm (elma çekirdeği kadar), Ağırlık: 0.4 gr. 6. Hafta:...
  4. anne karnında bebek fotoları

anne karnında bebek fotoları

4 haftalık bebek görüntüsü 25 haftalık bebek 25 görüntüsü anne karnında 4 haftalık ARKADAŞLAR LÜTFEN RESİMDEN SONRA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
  5. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

Bebeğin anne karnındaki hareketleri

bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...

Sayfayı Paylaş