gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğin çok uyuması normalmi melekler korkuyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebeğin çok uyuması normal mi bir bebek tam olarak ne kadar saat uyumalıdır. benim 6 aylık bir kız bebeğim var çok uyuyor ya korkuyorum lütfen yardım edin bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bebeğin çok uyuması normalmi melekler korkuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğimin çok uyuması normalmi uyku süresi ne kadar olmalı

bebeğimin çok uyuması normalmi uyku süresi ne kadar olmalı

bebeklerin çok uyuması normalmi cok uyuyan bebekler sürekli uyuyan bebek bebeğin çok uyuması normalmi cok bebek Her bebek için uyku ve uyanıklık süreleri farklılık gösterir.Doğumdan sonraki ilk saatlerde bebekler uyanıktır. Doğumdan sonraki 2-3 gün içinde günün büyük kısmını uykuda geçirir, gün içinde sadece bir kaç saat uyanıktır.3 günden...
  2. Yeni doğan bebeğin çok uyuması normal mi?

Yeni doğan bebeğin çok uyuması normal mi?

bebeğin çok uyuması normalmi yeni doğan bebeğin çok uyuması normalmi bebeklerde uyku,bebeklerde uyku düzeni,bebeklerde uyku problemi,bebeklerde uyku saatleri,bebeklerde uyku sorunları YENİ DOĞAN BEBEĞİN ÇOK UYUMASI NORMAL Mİ? Gün içinde 6-8 saat arası beslenen bebeğin her beslenmesinin 30 dakika olduğunu düşünürsek bu 4 ile 5 saate tekabül eder.Geri kalan 17-18 saattede uyumaları normaldir....
  3. Çok korkuyorum..

Çok korkuyorum..

merhaba melekler.. ben bu sene ygs-lys ye giricem fakat yapamam kazanamam diye çok korkuyorum :( ders çalışırken de aklıma geliyor derse konsantre olamıyorum nasıl engelleyebilirim bu korkuyu? benim gibi bu sene sınava gireceklerin Allah yardımcısı olsun..
  4. çok korkuyorum :(

çok korkuyorum :(

6 yıldır hayatımda yer alan insanı unuttuktan sonra bir ay oldu belki de birisinden hooşlnamaya başladım konuyu daha önce de açmıştım okuyan arkadaşlar bilir o hoşlnaıoyr mu bilmiyorum ama sanki böyle bir durum var gibi geliyor ya da ben öyle olsun istiyorum ondan böyle düşüncelerim. ortak bir arkadaşımı var ve ben ondan korkuyorum şu anda hoşladnığım kişi ile konuşmuyorlar ama benim bildiğim...
  5. Yenidoğan Bebeklerin Çok Uyuması

Yenidoğan Bebeklerin Çok Uyuması

yenidoğan bebeğin fazla uyuması yenidoğan bebeğin çok uyuması Sevgili melekler, taze anneler bebek bakımında tecrübesiz olmaları sebebiyle bu açıklarını annelerinden, kayınvalidelerinden ya da yakınlarında bulunan tecrübeli kişilerden yardım alarak kapatabilirler. Ancak yakınında bir tecrübeli olmayınca hemen her türlü durum akıllarını kurcalayabilir. Bu durumlardan birisi de yenidoğan...

Sayfayı Paylaş