gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Bebeğin duası...

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim!
    Ben bir hiçtim, beni Sen Kudretinle yarattın.
    Bana Sen vucüt verdin, hayat verdin, ruh verdin.
    Bunları Sen bağışlamasaydın eğer, hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi.

Ben bir anne ve babadan doğdum. Ama ben dünyaya gözümü açmadan önce, onlar da nasıl bir bebek beklediklerini bilmiyorlardı.
    Bana Sen kendi dilediğin gibi bir süret verdin.
    Bana dünyada hiç kimseye vermediğin bir sima verdin.
    Alemlerin Rabbi benim yüzümde, sadece bana ait bir eserini nasıl işlemiş, göreyim ve göstereyim diye.

Bana göz verdin, Senin eserlerini göreyim diye.
    Bana kulak verdin, Senin yarattıklarının Seni nasıl zikrediyor işiteyim diye.
    Bana akıl verdin, Seni bulayım diye.
    Bana dil verdin, Seni zikredeyim diye.
    Bana kalp verdin, Seni seveyim diye.
    Dünya ve ahiretin bütün nimetlerini önüme serdin ve bana bir arzu verdin Senden isteyeyim diye

Vermek istedin çünkü vermek Senin şanındandır.
    Onun için bana istemeyi öğrettin.
    Aldığım her nefes Senin Rahmetindendir Ya Rabbi.
    Eriştiğim her nimet Senin ihsanındandır Ya Rabbi.
    Neşem, sevinçim, mutluluk ve huzurum hep Sendendir Ya Rabbi.
    Senin gizli açık nimetlerinin sayısını bilemem, hayal bile edemem. Bilsem de saymakla bitiremem Ya Rabbi.
    Yalnız üzerimdeki en büyük nimetini bilirim:
    Bana şükretmeyi öğreten de Sensin Ya Rabbi

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bebeğin duası...
    ellerine emeğine sağlık

Bebeğin duası... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin duası

Bebeğin duası

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim! Ben bir hiçtim, beni Sen Kudretinle yarattın. Bana Sen vucüt verdin, hayat verdin, ruh verdin. Bunları Sen bağışlamasaydın eğer, hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi. Ben bir anne ve babadan doğdum. Ama ben dünyaya gözümü açmadan önce, onlar da nasıl bir bebek beklediklerini...
  2. Kibariye'den Sertab'a Bebek Duası

Kibariye'den Sertab'a Bebek Duası

kibariyenin bebeği bebek duasi Allah Kibariye'nin duasını kabul eder inşallah :) KİBARİYE MESLEKTAŞI SERTAB ERENER İÇİN HAYIR DUASI ETTİ. Kibariye, NTV’nin yılbaşı programında birlikte sahne aldığı Sertab Erener’e, “Kızım gençsin güzelsin. Allah sana da çocuk versin. Niye anne olmuyorsun?” diye sordu. Erener yanıtladı: “Çok istiyordum ama artık o konuyu kapattım.”
  3. bir bebeğin duası

bir bebeğin duası

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim! Ben bir hiçtim,beni Sen Kudretinle yarattın. Bana Sen vucüt verdin,hayat verdin,ruh verdin. Bunları Sen bağışlamasaydın eğer,hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi. Ben bir anne ve babadan doğdum.ama ben dünyaya gözümü açmadan önce,onlar da nasıl bir bebek beklediklerini bilmiyorlardı. Bana Sen kendi...
  4. Bebeğim olmuyor diyenler buraya işte size Zekeriya a.s ın duası

Bebeğim olmuyor diyenler buraya işte size Zekeriya a.s ın duası

çocuk olması için dua,bebek olması için dua Zekeriya a.s ın duası bebek isteyenler için: ''Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semi'ud dua.,, (Rabbim bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin amin.) Ayrıca MERYEM SURESİ 5 ve 6.ayetler ve Kenzül arş duası sürekli okunmalı ve HACET NAMAZI KILINMALIDIR.. Ey Rabbimiz! İkimizi de...
  5. sınav duası

sınav duası

neden fatiha okunmuş kuru üzümü aç karnına yiyeceğiz

Sayfayı Paylaş