gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğin gazını en kolay nasıl çıkarırız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Bebeğin gazını en kolay nasıl çıkarırız? Bu konuda bilgi ve önerilerinizi bekliyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebeğin gazını en kolay nasıl çıkarırız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar klavyenizi en kolay nasıl temizliyorsunuz?

kızlar klavyenizi en kolay nasıl temizliyorsunuz?

ben ters çevirip bir iki vuruyorum tertemiz oluyor deneyin ve gör ün içinden nelerin çıktığını :abo: sonra ıslak mendil ve kürdanla içlerini iyice silin:fırtına:
  2. Bebeklerde Gaz Sancısı nasıl giderilir neler yapılmalı

Bebeklerde Gaz Sancısı nasıl giderilir neler yapılmalı

Yeni doğan bebeklerin yaşadığı en önemli sorunlardan biri de gaz sorunudur. 2 hafta ile 3 aylık bebeklerde çok karşılaşılan bir sorundur. Yaklaşık yüzde 10 ile yüzde 25 arasındaki bebekte gaz sorunu (kolik) görülmektedir. Bu sorunun neden kaynaklandığı ise tam olarak aydınlanmamıştır. Sosyal faktörler, psikolojik faktörler etkili olarabilir. Ancak tek bir sebebi bulunmamaktadır. Kolik yani...
  3. Deterjan Kirleri Nasıl Çıkarır?

Deterjan Kirleri Nasıl Çıkarır?

deterjan kiri nasıl çıkarır deterjan, kiri nasıl temizler, lekeyi nasıl çıkarır, lekeler, içeriği, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Hergün defalarca bulaşık makinalarımız,çamaşır makinalarımız çalışır.Mutfak eşyalarımız ya da kıyafetlerimiz makinadan tertemiz çıktıklarında hoşumuza gider,hatta gururlanırız.Ama hiç düşündük mü ,o bir avuca bile sığmayan...
  4. Duvarlarınızdaki Duvar Kağıdını Kolay Yöntemle Nasıl Çıkarırsınız....

Duvarlarınızdaki Duvar Kağıdını Kolay Yöntemle Nasıl Çıkarırsınız....

Duvar Kağıdı Çıkarma Yöntemi Duvar Kağıdı Duvardan Nasıl Çıkar Duvar kağıdı bence boya badana yapmaya gerek kalmadan kolay ve temiz bir yöntem ...Peki duvar kağıdı kolayca nasıl çıkar...İşte aşağıda cevabı....Peki duvar kağıdınızı çıkardınız ya yeni duvar kağıdı modellerine bakmak istemez misiniz? Eski duvar kağıdı nasıl çıkarılır? Evinizin dekorasyonunu değiştirmek için duvar...
  5. Bebeğimi en kolay nasıl uyuturum?

Bebeğimi en kolay nasıl uyuturum?

bebek nasıl uyutulur ,bebeğimi uyutamıyorum,bebeğinizi nasıl uyutuyorsunuz,bebek uyutma sırları,bebek uyutma tüyoları Eve yeni gelen bir bebek yeni bir düzen demektir. Her bebek bir diğerinden farklı yapıya sahip olduğu gibi, her aile de farklı alışkanlarla yaşamayı tercih eder. Bebeğinizi mi düzeninize uydurmaya çalışıyorsunuz, siz mi onun şuursuz düzenine uymak istiyorsunuz o size...

Sayfayı Paylaş