gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğin kalbi kaç haftalıkken atabilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, 7 haftalık hamileyim sizce bir bebegin kalbi kaç haftalıkken atar bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekürler.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    6 ile 7. haftadan sonra bebeğin kalp atımı dakikada 120 vurudan 160 vuruya kadar artar. Dakikada 85 vurunun altındaki kalp atımları gebeliğin bozulması ile ilişkilidir ve takip ultrasonlarının yapılması gerekir.Bir çok gebe gebeliğinin 8.haftasında bebeğinin kalp atışını görür...

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    2. ayımda basladı bebişimin kalp atışları... Allahım hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip eder insallah..

4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    6. haftada görmüştüm kalp atışını kızımın.ayy ne güzel bir duyguydu o an :)

5. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz bebeğin kalp atımı 6-7-8. haftalarda olabilir erken ve geç döllenme kriterleri göz önünde bulundurulunca en geç 8. haftada kalp atımını duyabilirsiniz, sağlıklı hamilelikler diliyoruz..

BEYZA21 bunu beğendi.
bebeğin kalbi kaç haftalıkken atabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaç Haftalık Hamileyim?

Kaç Haftalık Hamileyim?

ne kadarlık gebeyim hesapla ne kadarlık hamileyim hesapla hamileyim gebeyim kaç haftalık kaç haftalık hamileyim, doğum tarihi, ne kadarlık hamileyim, hamilelik hesaplama, gebelik takvimi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hamilesiniz,çok mutlusunuz.Acaba kaç haftalıksınız?Bunu öğrenmek için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli.Boşlukları doldurun kaç haftalık gebesiniz...
  2. Bebeğin cinsiyeti kaç günlükken haftalıkken aylıkken belli olur?

Bebeğin cinsiyeti kaç günlükken haftalıkken aylıkken belli olur?

bebeğin cinsiyeti kaçıncı haftada belli olur,bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur,bebeğin cinsiyeti kaç günlükken belli olur,bebeğin cinsiyet tarihi hakkında bilgiler Anne ve babalar büyük heyecanla bekledikleri bebeklerinin hangi cinsiyetten olacağını maalesef 9 ay boyunca beklemekten sıkılabiliyorlar ve bir an önce çocuklarının erkek mi kız mı olacağını öğrenmek istiyorlar. ....
  3. hamilemiyim  kaç haftalık

hamilemiyim kaç haftalık

merhaba ben 13.02.2015 taihinde son adetimi oldum şu anki tarih 21.03.2015 beta hcg testi yaptırdım. sonucu hafta sonu aldıgım için doktora gösteremedim sonucumu inceliyere bilgi verirmisiniz 8523,82 teşekkür ederim sabırla bekliyorum sevgiler
  4. bebeğim tahmini kaç haftalıktır ?

bebeğim tahmini kaç haftalıktır ?

Merhaba, Kan tahlili sonucu Beta-Hcg değerim ; 13630,24 çıktı. Hamileliğimin kaçıncı haftasındayım ? Bebeğin ilk kap atışlarını dinleyebilmemiz için , kaçıncı kaftada kontrole gitmemiz gerekir? Teşekkürler
  5. kaç haftalık

kaç haftalık

Slm arkadaşlar ben yeni katıldım bi sorum olucak benim Betahcg 10000 çıktı kaç haftalık hamile olabilirim

Sayfayı Paylaş