gebe
  1. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bebeğin sırtında sigara söndürdü

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında TaMaRa tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bebeğin sırtında sigara söndürdü
    21 Şubat 2008 Perşembe 17:30
    2 yaşındaki Mustafa Mertcan Çevik’in sırtında sigara söndüren kadın tutuklandı

Amasya’da 2 yaşındaki Mustafa Mertcan Çevik’in sırtında sigara söndürdükleri iddia edilen 26 yaşındaki Ali Ç. ile birlikte yaşadığı 35 yaşındaki Yasemin A. gözaltına alındı.

Çıkarıldıkları nöbetçi mahkemede Yasemin A. tutuklanırken, Ali Ç. serbest bırakıldı. Küçük çocuk ise Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.

Olay Amasya’nın Hacılar Meydanı Gökmedrese Mahallesi’nde dün akşam meydana geldi. Eşinden ayrı yaşayan 23 yaşındaki Pınar Çevik, birlikte kaldığı Ali Ç. ile Yasemin A.’nın 2 yaşındaki oğlu Mustafa Mertcan Çevik’e işkence yaptığını ileri sürdü.

Oğlunun sırtında sigara söndürüldüğünü ileri süren Çevik, iki kişiden şikayetçi olarak, ”Ben evde olmadığım zamanlarda oğluma işkence yapmışlar. Sırtında sigara söndürmüşler. Görünce şok oldum“ dedi. Bunun üzerine harekete geçen polis, Ali Ç. ile Yasemin A.’yı gözaltına aldı.

İfadelerinde suçlamaları kabul etmeyen iki zanlı adliyeye sevk edildi. Bugün çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından Yasemin A. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, Ali Ç. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Alintidir..

Son düzenleme: 21 Şubat 2008
Bebeğin sırtında sigara söndürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigara bebekte zayıf doğum nedeni!

Sigara bebekte zayıf doğum nedeni!

Sigara bebekte zayıf doğum nedeni! Selçuk Üniversitesi’nde (SÜ) yapılan bir araştırmada, hamilelik döneminde sigara içen annelerin bebeklerinin yüzde 23’ünün, normalden daha zayıf olarak dünyaya geldiği ortaya çıktı. Prof. Dr. Selma Çivi, “araştırmamızda hamilelikte içilen sigaranın, her çocuktan ortalama 130 gram aldığını tespit ettik” dedi. Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Aile...
  2. Nihayet Söndürdünüz

Nihayet Söndürdünüz

. sustum..siz sebebini bilmeseniz de olur... konuştuğum zamanlarda da tanırdım ben sizi... "Bir ben vardı içimde çok sevdiğim Kaçtım kendimden çok uzaklara Baka kaldım ardından umarsızım..! Yakmış başımı düşmüş uzaklara.." oysa söyleyeceğim ne çok şey vardı hayata dair..daha çok gülecektim,daha çok sevinecektim ve mutluluk olacaktı gözyaşı sebebim ama...
  3. Meltem Cumbul Eşinin Kolunda Sigara Söndürmüş!

Meltem Cumbul Eşinin Kolunda Sigara Söndürmüş!

meltem cumbul haberleri alican özbaş haberleri meltem cumbul alican özbaş Sevgili melekler, geçen yıl dünyaevine giren Meltem Cumbul ve Alican Özbaş çiftinin arasına kara kedi girdi. Alican Özbaş, mayıs ayında psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açan Meltem Cumbul'un, kolunda sigara söndürdüğünü ve asıl şiddeti kendisinini gördüğünü iddia etti. İşte detaylar... Meltem...
  4. Gebelikte Sigara İçmenin Bebeğe Zararları

Gebelikte Sigara İçmenin Bebeğe Zararları

"25 yıldır sigara içiyorum. Bu durumun gebelikte bebeğime zararı olur mu?" Gebelikten önce sigara içmenin gelişmekte olan bebeğe zarar verdiğine dair bir kanıt yoktur.Ancak gebelik süresince özellikle gebeliğin dördüncü ayından itibaren sigara içmenin bebeğe verdiği zararlar kanıtlanmıştır.Dünyada gebeliği esnasında sigara içen kadınlar arasında 115000 düşük, ve 5600 bebek ölümü...
  5. Hamileyim sigara içiyorum bebeğime zararı olurmu?

Hamileyim sigara içiyorum bebeğime zararı olurmu?

Gebelikte sigara tüketimi bebek ve gebelik üzerine son derecede olumsuz etkilere sahiptir. Gebeliklerinde sigara içen gebelerde; Eken doğum eylemi Amnion suyunun erken gelmesi (erken membran ruptürü) Bebeğin rahim içinde gelişme geriliği (intrauterin gelişme geriliği) Bebeğin anne rahminde ani ölümü (intrauterin exitus) Gebelik zehirlenmesi (preeklampsi) Hipertansiyon Plasentanın doğum...

Sayfayı Paylaş