gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğinde inek sütü alerjisi olan var mı aranızda ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, merhaba bebeğime inek sütü alerjisi teşhisi kondu. Kahvaltı için milupa 8 tahıllı mama ile neocate karıştırıyorum. Ayrıca yumurta veriyorum. Akşam da pirinçli mama ve neocate karışımı. Aralarda da emiyor. Sizler öğünleri nasıl düzenlediniz yardımcı olabilirmisiniz ?

Bebeğinde inek sütü alerjisi olan var mı aranızda ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annenin kilo almasıyla, doğurduğu bebeğin kilosu arasında ilişki var mı?

Annenin kilo almasıyla, doğurduğu bebeğin kilosu arasında ilişki var mı?

gebelikte bebeğin kilosu anne karnındaki bebeğin kilosu anne karnındaki kilosunu hesaplama karnında bebek karnında bebek hesaplama Annenin kilo artışıyla bebeğin doğum kilosu arasında her zaman doğru bir ilişki olmaz. Hamileliği süresince 20-30 kilo aldığı halde küçük bebek dünyaya getiren anneler olduğu gibi bunun tam tersi 1-2 kilo artışı ile hamilelik süresini tamamlayan...
  2. İnek Sütü Alerjisi

İnek Sütü Alerjisi

inek sütü alerjisi, nedir, nasıl olur, yapılması gerekenler, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bebeklere en az 6 ay sadece bebek sütü verilmesi gerektiğini hepimiz biliyoruz.Daha sonra verilecek ek besinlerde de dikkat edilmesi gereken şey bunları bebeğimize alerji yapıp yapmadığıdır. Araştırmalar gösteriyor ki ,bebeklerde en çok alerji yapan...
  3. Bebeğimi inek sütüne alıştırmak istiyorum

Bebeğimi inek sütüne alıştırmak istiyorum

Kızlar bebeğimi inek sütüne alıştırmak ve hazır şu paketteki sağlıklı sütlerden vermek istiyorum ama benim kız bir türlü mamadan vazgeçmiyor. Yaklaşık iki yaşında ve hala milupa junior mama veriyorm. Bütçemizi de biraz aştığı için inek sütü vereyim diyorum. Sizler bebeğinizi inek sütüne nasıl alıştırdınız. Neler yaptınız bana yazar mısınız ?
  4. BEBEĞİ 12HAFTALIKKEN CİNSİYETİ BELLİ OLAN VAR,MI

BEBEĞİ 12HAFTALIKKEN CİNSİYETİ BELLİ OLAN VAR,MI

:melek:12haftalık gebeyim önümüzdeki hafta dr.a gidicem bebeğimin cinsiyetini sorsam acayip olmaz değilmi hem 12haftalıkken cinsiyet öğrenen veya tahmin eden varmı
  5. Bebeğe  inek sütü içermek doğrumu?

Bebeğe inek sütü içermek doğrumu?

bebeklere inek sütü verilirmi,bebeklere inek sütü içirilirmi,bebeğe inek sütü içirmenin zararları,bebeklere inek sütü ne zaman verilir,inek sütü ve bebek beslenmesi Bilim adamları, inek sütünün 1 yaşın altındaki çocuklar için çok tuzlu olduğunu ve bu yaş grubundakilere verilmemesi gerektiğini bildirdi. İngiltere Bristol Üniversitesi araştırmacıları 1200 yeni doğmuş ve 8 aylık...

Sayfayı Paylaş