gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Bebeğine kavuşamayan anne...

Konu, 'Gebelik' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

annem repi ALINTIDIR... Bebeğim;
    Sana sahip olma konusunda çok büyük sorunlar yaşadım.Çok düşündüm inan bana,senin için en iyisini düşündüm hep…

Ve karar verdim..Evet sana sahip olabilirdim.Belki de 1 kere olsun anne demeni duyabilirdim…

Şuan yanımda değilsin sana dokunamıyorum ama içimdesin,canımın canında seni hissediyorum.

Annecim;
    Anne demeni çok istiyorum.Hep hayalini kuruyorum.Elim hep üzerinde…korkuyorum,sana bir şey olacak diye…Gözümden sakındığım,annecim…

İnsan anne olmadan anlamıyormuş be annecim.
    Küçücük ellerin,gülüşün ve anne deyişin hep hayalimde…Seni hep rüyalarımda görüyorum annem.

Babanda seni bekliyor.Oda en az ben kadar bağlı sana.
    Bunları biliyorsun sen aslında…Her gün işten gelince beni sormadan ‘’Küçüğüm bugün nasıl’’ diyor

Bazen kıskanıyorum seni…Ama hiçbir şey senden vazgeçmemi sağlayamaz.
    Bebeğim,biriciğim,annecim…

Kuzum;
    Babanın dediği gibi Küçüğüm…
    Seni o kadar çok merak ediyoruz ki.Sana dokunmak,Her geçen gün büyüyüşünü hissetmek.o kadar heyecanlandırıyor ki beni…

Biliyor musun annecim seni dünyaya getirmek benim belkide sonum olacak.Sakın üzülme ben her şeye rağmen sana sahip olmak istiyorum…Küçücük bir ihtimale bile razıyım…

Kim bilir beLkide…Senle çıkarım o hastaneden sen,ben ve baban.

Bazen ben uyuduktan sonra babanın ağladığını fark ediyorum…
    Üzülme bebeğim o sana sahip olacağı için çok mutlu…

Ama…Beni kaybedeceğini düşünmek onu çok üzüyor…

Bebeğim…
    Bunları yazıyorum ve teyzene bırakıyorum…Bunları kaldırabileceğin zaman bunları sana verecek.

Bunları annem bana neden yazmış diye düşünecek olursan

Seni nasıl beklediğimi,sevdiğimi ve o zaman bile yanında olduğumu bil istedim…
    Hayat belki de en çok ihtiyacın olan kişiyi ‘’anneni’’ yanından çok erken alacak.Ama sen…hayata inat adın kadar umutlu ol ve karanlığa inat hep ışık saç…’’Hilalim’’…’’annecim’’…

Son düzenleme: 13 Ocak 2011
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım yaa sabah sabah beni çok kötü ettin gerçekten.... Rahatsızlığın her ne ise Rabbim inşallah doğacak bebeğinizin yüzü suyu hürmetine şifanı verir .Hep birlikte el elle kucağınızda bebişinizle çıkmayı nasip etsin Rabbim inşallah.Çok güzel ve anlamlı bir yazı yazmışsın kızına Hilal'ine...Çok şanslı bir bebek çünkü senin gibi bir anneye babaya sahip olduğu için şuan bunun farkında değil ama ilerde bunu oda anlıyacak umudunu yitirme tatlım Allah büyüktür'Amenna)Benim görümcemin değil çocuk doğurması evlenmesi bile yasaktı doktorlar ölür diyordu Çok şükür ki şu an 3 çocuk annesi ve durumunu da gayet iyi.Ben inanıyorum sende sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebişini kucağına alıp onu büyüteceksin:)

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    sılammmmmmmmmm canımmmmmm :18: yaktın içimiii çook kötü oldumm ya Allahım inşallah isteyen herkese anne olmayı nasip ederrr üzülme ne olurr zaman var Allah büyüktür... :18:

4. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Silammm Ben birsey anlamadim yazidan....Bu yaziyi bir yerden alinti yaptigini soyle lutfen:S

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    offf parcaladi yazin beni ya, rabbim yüzünün güllmesini bebegin ve esinle uzun bi ömür gecirmeni nasip ettsin

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    sılamm benim seni çok seviyorum

7. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    canlarım bu yazıyı gördüğüm andan beridir etkisinden çıkamadım bu anne bebeğini doğurmak uğruna ölümü göze almış bir anne bir de bebeğini aldıran yada sokağa atanları düşündükçe insan deli oluyor ... Ben de evlat hasretiyle yanan bir insanım biliyorsunuz bu yazıyı görünce ağlamaktan gözlerim şişti inanın..
    O RUH HALİYLE AÇIKLAMA YAPMAYI UNUTMUŞUM KUSURA BAKMAYIN BU ANLATILAN KİŞİ BEN DEĞİLİM YAZI BİR ALINTI...İNŞALLAH RABBİM BU KADINI EVLADINA BAĞIŞLAMIŞTIR :18:

8. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    :sinir::sinir:Su anda yanimda olsan varya iyice bi doverdim seni...Nasil korktum bisi oldu diye..

9. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    haklısın canım dövkaşınma beni :D
    ama bak ne dicem ben senin kalplere göz diktim maaşallahta şöle 2-3 tanede bana ver kız nasıl topladın bu kadar repi :D

10. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Hepsini veriyim canim...Senden degerlimi:D

11. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    olmaz doruk doğunca bana vercen onları

12. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Sılam ellerine saglık çok güzel bir paylaşım olmuş bende korktum sana bişey olcak diye :kiss:

13. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Doruga kadar ben yine cok toplarim sen hic merak etmehahaha

14. bebişim21

bebişim21 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sılamm rabbim gönlüne göre versin inşallah...

15. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyyyyyyy teşekkür ederim lalemm :D:D

kız paylaşalım olmamı zaten yeterince vaarr hahaha
    ay canım şükür bende bişi yok iyiyim alıntı olduğunu belirtmedim hata bende özür :D
    Rabbim hepimizin gönlündeki dileğini versin bebişim21 :)

Bebeğine kavuşamayan anne... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

anne karnındaki bebeğin annesine mektubu anne karnındaki bebeğin mektubu annesine anneye şiiri Bi kere daha düşünün... 5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi...
  2. Diyabetli Anne / Bebeği

Diyabetli Anne / Bebeği

Eskiden diyabet hastalarının gebeliği çok riskliydi,günümüzde bu risk oldukça düşük seviyeye inmiştir.Diyabetli olan meleklerim varsa gebelik konusunda onlara biraz bilgi verelim. Diyabetli Anne / Bebeği İnsulinin kullanılmaya başlanmasından önce çoğu şeker hastası kadın için gebelik sorundu. Oysa bugün, geliştirilmiş, annelik ve doğum öncesi bakım sayesinde birçok şeker hastası anne...
  3. Bebek Bekleyen Anneler

Bebek Bekleyen Anneler

Benimde bebeğim olsun diye çırpınıp turuyorum denemediğimiz şey gitmediğimiz doktor da kalmadı kızlar. 2 yıllık evliyiz sizce benim umutsuzluğa kapılmam için erken mi = Ne olur bana bir akıl verin nolur ?
  4. Bebeği Uyumayan Annelere Tavsiyeler

Bebeği Uyumayan Annelere Tavsiyeler

bu konu uyumayan bebekler için tavsiyelere yer vermektedir. Özellikle ilk kez anne baba olanların sıklıkla yaşadığı bebeklerde uyku sorunu birçok anne babayı çaresiz bırakıyor. Bebeğinizin neden ve niye ağladığını bilemeyip çaresizlikten onunla birlikte ağlayan birçok yeni annelere bu yazımızda çok özel tavsiyeleri paylaşıyoruz. Eğer bebeğiniz sürekli ağlıyorsa ve uyumuyorsa mutlaka bir...
  5. Bebeğim olurmu anne olacakmıyım?

Bebeğim olurmu anne olacakmıyım?

merhaba ben yeni katıldım aranıza,4 yıldır evliyim ve bizim bebeğimiz olmadı ilk 1 yıl istemedik sonra çok istedik,ama bu seferde olmadı,testler yapıldı hormon testleri ultrasonlar...falan filan hiç bir şey çıkmadı bende eşimde sperm azlığı var dediler testten sonra verdiler ilacı...o bitti bir diğerine geçtiler anlayacağınız 3 yıl boyunca bizi oyaladılar,yinede ne bir artış nde bebek...

Sayfayı Paylaş