gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bebeğine kavuşan meleklerimiz

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Doğum yapan meleğine kavuşan tüm hamişlerimizi bu topik altından doğumda yaşadıklarını ve müjdeli haberlerini bekliyoruz:yumurta:

smiley bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    aa daha kimse yazmamis.. o Zaman ben baslayayim yazmaya :hihi: benim aslinda pilanaki dogum tarihi oglumun 4 temmuzdu ama oglum dayanamadi 10 hazinranda geldi :D:D
    boyu 52cm kilosu 3050 gr´di
    simdi dogum kolaymiydi zormuydu derseniz :D:D ne diyeyim bir an artik ölüyorum herhalde dedim ve sehadet getirdim... ama ondan bir kac dakika sonra ölüm yerine minicik melegimi kucagima verdiler... o Kadar tuhaf ve güzel bir histiki anlatamam... ingaaa ingaa diye agliyor gözlerimi masum masum bakiyordu... minik minik parmaklarini öptüm.
    Dr. bir yandan beni dikerken... o his öyle bir hiski doktorun beni diktigini bile hissetmedim. Oglumun kucamda oldu sevincinden. Simdi tam iki ayi gecti ve anneligin asil zorluklarini hissetmeyse basliyorum dogum acisi hicmis valla hahaha
    ha burarada oglumun Ismini Muhammed koyduk... Muhammedim benim suan masum bir sekilde uyuyor tosunum benim :hihi: Rabbim tüm isteyenlere hayirli evlatlar nasip etsin. Bizim evlatlarimizida hayirli olmasini nasip etsin ... Amin

guzmelegi bunu beğendi.
Bebeğine kavuşan meleklerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Mekanı Bebekleri...:D

Melekler Mekanı Bebekleri...:D

melekler mekanı M.C Gözlere Baaak=) RüyaM Rüya gibi bi bebişşş Bilge Gökçen Nicki Gibi Maşallah... EceliN Tatlı Şey Seni:D Tuqqçe Ayy yerim ben onu.. Nisan Melek Melek:) Pasika Kıss Bu Ne hal:D:D sementha-Kim ağlattı bakem seni nurovski-Çirkin Şey:D:D C_E_Y_L_A_N Yorum yokk:d Hidoş-ne bakış onlar öle Handanca sevgi10-Dişinimi kaşıyon=) çitos-pc...
  2. kavuşan aşıklar

kavuşan aşıklar

kavuşma mesajı kavuşma mesajları resimleri kavuşan aşıklar resmi
  3. Bebeğini kaybeden meleklerimiz:(

Bebeğini kaybeden meleklerimiz:(

bebeğini kaybedenler bebegini kaybeden anneler bebeğini kaybeden anneler cocuğunu evladını Arkadaşlar şüphesiz ki herşey insanlar yani bizler için.Hayatta bazen herşey doğru ve adil gitmeyebiliyor.Bazen hiç ummadığımız zamanlarda hiç beklemediğimiz olaylarla karşı karşıya kalabiliriz.İşte bunlardan biri canınızdan kanınızdan bir parçanızı kaybetmeniz.Allah hiçbir anne adayına yaşatmasın böyle...
  4. Matruşka bebekler size özel melekler

Matruşka bebekler size özel melekler

matruşka bebek matruşka bebekler burada arkadaşlar. Matruşka ne demektir diye merak edenler için dün bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise sizlere çok güzel matruşka bebek hediye ediyoruz, hediye dediğimize bakmayın resimlerini sunuyoruz belki hoşunuza giderde matruşka bebek satın al dersiniz eşinize ya da sevdiğinize, olmadı gider kendiniz satın alırsınız :)
  5. Melekler bebek odaları için öneriler

Melekler bebek odaları için öneriler

Güzel bir oda yapacağım diye bebek odasını gereksiz eşyalarla, uyumsuz renklerle doldurmak minik bebeğiniz için yorucu olabilir! Odanın temasını oluşturan desenleri, ahenk oluşturacak şekilde tekrarlamaya özen gösterin. Ayrıca bebek odası hazırlarken, her adımınızı bebeğinizin güvenliğini ve rahatlığını düşünerek atmanız gerekir. Tahta değil parke zeminHer şeyden önce kullanılan tüm...

Sayfayı Paylaş