gebe
  1. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43

Bebeğine mektup yazmak isteyen anneler...

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında ESİNKADİR tarafından paylaşıldı.

Belki saçma gelicek ama mektup yazmak beni rahatlattı. mektubumu da paylaşacağım ve ara sırada yazacağım. benim gibi rahatlamak isteyen anne ya da anne adayları bekliyorum hepinizi, Allah gönlümüze göre versin inşallah hayırlısıyla, dualarım hepimizle...:yyy: Merhaba bebeğim…
    Henüz yoksun ama ben seni heyecanla bekliyorum. Beklide gelmek üzeresin bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var şu an karnımda olsan da olmasan da ben seninle konuşmaktan, varmışsın gibi davranmaktan çok büyük sevinç duyuyorum. Belki deli diyecekler beklide başka bir şey ama ben seni varmışsın gibi kabul ediyorum. Çünkü sen annenin her şeyisin. Bebeğim bu kısa mektubum sanadır. Ben seni nedensiz ve koşulsuz seviyorum… küçük meleğim, seni bekliyorum, gecikme olur mu, özletme kendini :)

Derya48 ve AYŞEDEN bunu beğendi.
  2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Iyi bir fikir biliyormusun ben oğlumun yaptığı ilk hareketleri sacından bir tutam kestim birde ayak izlerini bastırmıştım ona özel bir defterim var ve halen saklıyorum ne zaman kaç diş cıkardı ne zaman süründü ne zaman yürüdü hep yazılıdır günlük gibi tüm duygularımı yazmıştım doktorlrının bile resmini koymuştum ilginç bir fikir doğmadan öncede bir başlık atmak bu ikinciye yapacağım

ESİNKADİR bunu beğendi.
  3. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    harika bişey yaptıkların. umarım bende yaparım bigün bunları :)

4. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    canım benim..evet bende böle yapmak istiyorum..inşalaah allahım bizede nasip eder

AYŞEDEN ve ESİNKADİR bunu beğendi.
  5. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    inşallah canım aminnn

AYŞEDEN bunu beğendi.
  6. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    sana mektup yazdım meleğim, konuştum, ama dün gece kırmızılara büründüm... çooook üzüldüm ama olsun, ben seni hala bekliyorum meleğim... :(

Bebeğine mektup yazmak isteyen anneler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne karnındaki bebekten mektup var(4.5.6.ay)

anne karnındaki bebekten mektup var(4.5.6.ay)

doğmamış bebekten mektup anne karnındaki bebeğin mektubu anne karnındaki bebekten mektup 45 aylık bebek rüyada karnında bebek oynaması Dördüncü Ay: Anneciğim bu ay benim ve sizin için çok önemli bir ay. Niçin biliyor musun? Çünkü Rabbimin izniyle iki melek gelip benim; ecelimi, rızkımı, said mi yoksa şaki mi olacağımı ve amelimin ne olacağını yazar. Bana “Rabbim emrinden” ruh üfler. O yüzden...
  2. Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

anne karnındaki bebeğin annesine mektubu anne karnındaki bebeğin mektubu annesine anneye şiiri Bi kere daha düşünün... 5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi...
  3. Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

bebklerimize mektup.Meleklerim hepimiz bebeğimiz daha doğmadan ona bişeyler hissetmeye kendi kendimize bişeyler söylemeye başlarız bilmem bunu hiç kağıda döken oldumu içinizde ben hiç yapmadım yani foğmamış bebeğime mektup yazmadım şimdi düşünüyorumda keşek yazsaydım diyorum büyüdüğü zamn onlara işte daha doğmadan size yazdığım mektup diye bir annenin daha doğmamış bebeğine yazdığı mektup işte...
  4. Tüp Bebek İsteyen Anne Adaylarının Merak Ettikleri....

Tüp Bebek İsteyen Anne Adaylarının Merak Ettikleri....

Tüp Bebek Tedavisi Tüp Bebek Tedavisinde Merak Edilenler Hamile kalamıyormusunuz? Üzülmeyin Tıp artık çok gelişti ve tüp bebek tedavisi de bunlardan biri...Artık anne baba olmayan kimse kalmayacak Allahın da izniyle meleklerim...Hem de bakıldığında zor gibi görünüyor ama çok zor bir süreç te değil...Sadece sabır biraz...Eminimki anne olduğunuzda da bunların yaşadıklarınızın hepsini...
  5. Engelli Bir Bebeğin Annesine Mektubu!

Engelli Bir Bebeğin Annesine Mektubu!

engelliler için duygusal yazı, engelliler için yazı, engelli bebeklerle ilgili yazı 3 Aralık Dünya engelliler günü olarak kutlanıyor. Aslında buna kutlama demek bana göre çok da doğru bir söz değil. Kimin başına ne geleceği hiç belli olmaz. Bazıları anne karnından engelli olarak doğar bazılarıda "bu benim başıma gelmez" diye baktığı bir olayla karşı karşıya gelip engelli olabilir....

Sayfayı Paylaş