gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğine Sipraktin iştah açıcı şurup kullanan varmı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oğlum için doktor bir iştah açıcı sipaktin bir de supravit vitamin verdi. Kullanana ve faydasını gören varmı aranızda ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sevgili misafir;
    Biz yeğenime kullandık,pek faydasını görmedik diye bilirim,nadir uyku yapıyor.İlaç hakkında gereken bilgileri sizinle paylaşıyorum..Sipraktin Şurup alerjik rahatsızlıklarda kullanılan bir ilaçtır. İlacın sık görülen yan etkileri arasında iştah açma yer aldığı için iştahsızlık çeken hastalara bu amaçla verilmektedir. Sipraktin kullanmanız yanlış olmaz ancak benim tavsiyem kilo aldırıcı – iştah açıcı etki gösteren besin takviyelerini tercih etmeniz yönündedir. Bu besin takviyeleri protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve minerallerden oluşur.

Bebeğine Sipraktin iştah açıcı şurup kullanan varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suna Dumankaya'dan iştah açıcı kuvvet şurubu

Suna Dumankaya'dan iştah açıcı kuvvet şurubu

iştah açan şuruplar iştah açıcı şurup yetişkinler için açıcı şurup yetişkinler için şuruplar Kilo vermek isteyenler olduğu kadar bir türlü kilo alamayıpta bu konuda dert yananlarda vardır.suna Dumankaya isteyipte kilo alamayanlar için vermiş olduğu iştah açıcı şurubun formülü sizlerle paylaşmak istiyorum Bitkisel tedavi ve güzellik ve cilt bakım uzmanı Suna Dumankaya iştahsızlık, güç kaybı...
  2. IONA saç açıcı kullanan var mı =

IONA saç açıcı kullanan var mı =

Yahu kutuda aldım aslında ben palettenin açıcısını almaya gittim ama yok olunca bunu aldım. Iona saç açıcı yı kullanan var mıydı. Keşke almasamıydım ya 15 tl de para verdim. Kuaförüm bana orial dedi kullanan var mı ne yapayım kullanayım mı ?
  3. Çocuklar İçin İştah Açıcı Yemek Sunumları

Çocuklar İçin İştah Açıcı Yemek Sunumları

Bu konu eğlenceli yemek sunumlarına yer vermektedir. Benim gibi anne olanlar çok iyi bilir ki bazen ne yaparsanız yapın bir türlü çocuğunuza yemek yediremezsiniz. Her anneyi üzen bu duruma artık bir son vermenin zamanı geldi diyerek, çocuklara yemek yemeyi eğlenceli bir hale dönüştürecek birbirinden farklı yemek sunumları ile artık çocuklar yemek yemeyi çok sevecek ve yerken eğlenecekler....
  4. yıkanan bebek bezlerinde kullanan varmı ?

yıkanan bebek bezlerinde kullanan varmı ?

Kızlar selamlar. Ben 7 aylık hamileyim ve internet araştırmalarımda yıkanablir bebek bezlerini gördüm ve kullananlar varsa bilgi vermelerini istiyorum ..:)
  5. Çocuklara iştah açıcı şurup vermek doğrumu?

Çocuklara iştah açıcı şurup vermek doğrumu?

çocuklara iştah açıcı şurup verilirmi,çocuklara iştah açıcı şurup vermek doğrumu,iştahsız çocuğa şurup verilirmi,çocuklar için iştah açıcı şuruplar hakkında bilgiler Genel olarak kadınların düşüncesi şişman bebeklerin sağlıklı olduğu yönündedir. Bu yüzden sürekli vitaminli şeyler yedirilmeye çalışırlar. Hatta yemiyor diye endişelenip, iştah açıcı şurup takviyesine başvuranlar...

Sayfayı Paylaş