gebe
  1. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43

Bebeğini kaybeden anneler

Konu, 'Gebelik' kısmında emral tarafından paylaşıldı.

Bebeğini kaybeden annelerimiz sizlerde paylaşmak isterseniz duygularınızı lütfen burda buluşalım...

asiruki bunu beğendi.
  2. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    öncelikle merhba... Kendimden bahsetmem gerekirse şöyle özetliyeym 17 aylık evliyim 4ay önce gebeliğim 7ay 10günlükken sonlandırıldı, bebeğim ağır kalp hastası idi ve yaşaması mümkün olmayacağını söyledi dr'larımız. sizlerde acınızı paylaşırsanız sevinirim:)

3. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    ayy guzel bı konu ve acıklı ...bende bahsedım gercı herkese bılıyor 3 senelık evlıyım gecen sene 5.5 aylık bebegımı ıdrar yolu enfeksıyonundan dolayı keseme kadar gecmıs ve mıkrop kapmıs o yuzden erken dogum yaptım allahıma cok sukur tekrar hamıleyım ama allahım kımseyı evlat acıyla yastamsın yarrabım allahım herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın amın

4. qwe

qwe Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    ah arkadaşım ben de bebeğimi kaybettim benim yavrumda kalp kastası olarak doğdu ilk bebeğimdi

5. qwe

qwe Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    bana da 6 aylıkken sonlandır dediler yapmadım doğurdum.16 günlükken kaybettim.ben yeni üye oldum şimdi okudum sizi siz nasılsınız başka bebek var mı?

6. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    evet canım var 6 aylık bi kızım var çok şükür darısı tüm isteyenlere...

7. efem canım

efem canım Forum Okuru

benimde 7 aylık bebegim karnımda öldü kalbidurmuş cok acı bir durum allah cümlemize sabır versin

8. ssk

ssk Forum Okuru

hepinizin dersini anlayabiliyorum hem de çok fazla, benim 6. kayıbım.ve halen hiç bebeğim yok. Bu bebeklerin üçü de üstelik büyüktü. 4-5-6 aylıkken kaybettim. umudum var demeyi çok istiyorum ama bilmiyorum allah bilecek artık:(

9. melek ela

melek ela Forum Okuru

Bir ay once Bende 23 haftalik hamileydim hiç bir skinti yoktu normal doğum başladı . Bebegim dede herhangi bir sağlık problemi yoktu . Yasama şansı artsın diye sezeryan oldum 10 gun yaşadı ve öldu.

10. bisaniye

bisaniye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    21 ağustos 2016 da doğum yaptım. bebeğimiz yüzde seksen ihtimalle hamilelikte oksijensiz kalmış. doğduğunda ağlamadı , kalp masajı yapıldı , solunum cihazına bağlandı 39 gün yoğun bakımda kaldı ve 39. günde vefat etti. kaybetmemizin üstünden 3 hafta geçti. kendimi toparlamaya çalışıyorum. Rabbim onu çok sevmiş ki yanına almış inşallah cennetinde birleştirecek bizi diye dua ediyorum. bana ve eşime sabır için dua ederseniz çok mutlu olurum.

asiye sarı bunu beğendi.
  11. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, Başınız sağolsun.. Rabbim size ve eşinize sabır versin inşallah. .

12. Esleminannesi

Esleminannesi Forum Okuru

Benim bebegim de 16ekimde yani gecen hafta kaybettim 38gunluktu kalp hastasiydi ameliyat oldu ama kurtaramadik cok umutla bekledim ama olmadi nasil basedicemi bilmedim bi acinin icindeyim

13. bisaniye

bisaniye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Rabbim size sağlık ve sabır versin inanılmaz zor bir süreç içimde sıkıntılarla uyanıyorum hergün hala kendimi teselli etmek için herhangi bir cümle de bulamıyorum. Ama tek tesellim şefaatçilerimiz onlar bizim ve cennette buluşacağız inşallah.konuşmak isterseniz her zaman yanınızdayım. Başınız sağolsun

14. filizz 33

filizz 33 Forum Okuru

5 haftalık hamileyim byza hanm kanamam var sabah 5 te başladı düşükmü yapıyorm

15. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,
    Gebelikte görülen lekelenme ve kanamalar dikkate alınmalı. Mutlaka hekime görünüp muayene olun.Gebeliğiniz risk altın da.

Bebeğini kaybeden anneler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annesini kaybeten kızın hikayesi

Annesini kaybeten kızın hikayesi

annesini ebediyen kaybetmiş bir kızın hikayesi bu... anne nasıl bir varlık? yavrusuyla, etle tırnak gibi. cennetin ayaklarına serildiği o güzel varlıklar. 4 kişilik yaşayan mutlu, sıcak, güzel bi aile varmış. beraber eğlenirler,beraber gezerler, beraber sevinip beraber ağlarlarmış. bu ailenin 2 kızı varmış. 2 küçük kızlarıyla çok mutlularmış. dünya sanki onların etrafında dönüyormuş. ama...
  2. Annesini Kaybeden Hülya Avşar'dan İlk Açıklama

Annesini Kaybeden Hülya Avşar'dan İlk Açıklama

rüyada hülya avşarı görmek BİR SÜREDİR AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİ GÖREN HÜLYA AVŞAR’IN ANNESİ EMRAL AVŞAR (68), 15 GÜNDÜR TEDAVİ ALTINDA BULUNDUĞU AMERİKAN HASTANESİ’NDE ÖNCEKİ AKŞAM HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU. Hülya Avşar, 'O benim annem, Amiral’imdi. Amiral’imi kaybettim' dedi. Ekim 2007’de akciğer kanseri olduğunu açıklayan Emral Avşar, yaklaşık 15 gün önce evinde ağırlaşınca Amerikan...
  3. Anne ya da Babasını Kaybeden Çocuklar için ne yapılmalı

Anne ya da Babasını Kaybeden Çocuklar için ne yapılmalı

Öksüz ya da yetim çocuğun davranışları, ölen ebeveynin cinsiyeti, diğer ebeveynin yeniden evlenip evlenmemesi ve başka kardeşlerin varlığına bağlı değişiklikler gösterir. Çocuğun öksüz ya da yetim kaldığı yaş, tepkilerde farklılıklara neden olur. Yaş dilimlerine göre tepkileri şöyle belirlenebilir: 7 yaş öncesinde sonuç pek ağır değildir. Çocuk çok küçüktür, ebeveynin yerine gelecek birini...
  4. Anne ya da Babasını Kaybeden Çocuk

Anne ya da Babasını Kaybeden Çocuk

babasını kaybeden çocuklar annesini kaybeden kızın şiiri babası ölenler için şiir Öksüz ya da yetim çocuğun davranışları ölen ebeveynin cinsiyeti diğer ebeveynin yeniden evlenip evlenmemesi ve başka kardeşlerin varlığına bağlı değişiklikler gösterir. Çocuğun öksüz ya da yetim kaldığı yaş tepkilerde farklılıklara neden olur. Yaş dilimlerine göre tepkileri şöyle belirlenebilir: 7 yaş öncesinde...
  5. Bebeğini kaybeden meleklerimiz:(

Bebeğini kaybeden meleklerimiz:(

bebeğini kaybedenler bebegini kaybeden anneler bebeğini kaybeden anneler cocuğunu evladını Arkadaşlar şüphesiz ki herşey insanlar yani bizler için.Hayatta bazen herşey doğru ve adil gitmeyebiliyor.Bazen hiç ummadığımız zamanlarda hiç beklemediğimiz olaylarla karşı karşıya kalabiliriz.İşte bunlardan biri canınızdan kanınızdan bir parçanızı kaybetmeniz.Allah hiçbir anne adayına yaşatmasın böyle...

Sayfayı Paylaş