gebe
  1. ulker

ulker Forum Okuru

bebeginin gelisimi durdugu icin dusuk yapanlar sonradan bebeginiz oldumu :(

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında ulker tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ben aralık 2010 tarihinde hamile kaldim ama malesef bebegimin gelisimi durdu 2011 14 subatta dusuk yaptım ve 2011 eylulde 2.kez hamile kaldım suanda hamileyim ama cok korkuyorum tekraralarmi diye :( yardımcı olun bana lutfennn

bebeginin gelisimi durdugu icin dusuk yapanlar sonradan bebeginiz oldumu :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeginizle Konusun

Bebeginizle Konusun

Bebeğiniz daha karnınızdayken bile, konuşarak ve müzik dinleterek onunla iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle doğduktan sonra konuşma ve hareketler yoluyla onunla iletişim kurmaya çalışmanız ilişkiniz için iyi olacaktır. Bebeğiniz doğuduğu andan itibaren, konuşamasa bile sizinle iletişim kurmaya başlar. İletişime dair ailk adımları sizinle göz teması kurmak şeklinde olur: Uzun uzun...
  2. Anne Karnindaki Bebegin gelisimi

Anne Karnindaki Bebegin gelisimi

Anne Karninda Bebek Gelişimi: bebeğin anne karnındaki gelişimi 33 haftalık bebeğin kilosu 36 haftalık anne karnındaki görüntüsü 33 doğan bebekler 17 bebek görüntüsü arkadaslar son haftadan gelisim basliyor ilk haftanin gelisimleri son sayfadadir,kusura bakmayin hata ettik rabbim herkese bir bebek nasip etsin insssssssss anne karninda bebegin duygulari Hamileler, bebeği ile ilgili pek...
  3. bebegimi kaybettım......

bebegimi kaybettım......

selam arkadaslarım ınsallah yenı yıla herkes ıyı gırmıstır herkese saglık ve mutlu bır yıl dılıyorum.benım yenı yılın ılk gunu gözyası ve acıyla gectı.bebegımı kaybettımmmm..... sabah kanamayla uyandım ve bebegımı o kokusunu duyamadıgım mınıcık yavrumu kucagıma alamadım.okadar kotuyum kı anlatamam.hayatıma sankı vırgulle ara verdım saatler durdu zaman gecmeyecek sankı.oysa okadar alısmıtım kı...
  4. Dualarimiz Bade ve Bebegi icin :)

Dualarimiz Bade ve Bebegi icin :)

Arkadaslar yeni hamile olan Bade16 nickli arkadasimizin bebegiyle ilgili bir problemi var.Cumartesi günü doktorunda randevusu var.Hayirli haberler almasi icin birer tane Yasin-i Serif okuyalim..:)

Sayfayı Paylaş