gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

bebeğiniz için örgü modeller

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

bebeğiniz için örgü modeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebekler için çeşitli örgü modelleri!!!

bebekler için çeşitli örgü modelleri!!!

çeşitli bebek örgüleri çeşitli örgü modelleri örgü örnekleri örgüler bebekler için modelleri
  2. Bebekler için karışık örgü modelleri

Bebekler için karışık örgü modelleri

karışık örgüler karışık örgü modelleri bebeörgü bebek örgü modelleri bebeörgümodelleri Bebeklerin herbirşeyleri kendileri kadar şirin oluyor tıpkı birazdan sizler için vereceğim birbirinden şirin bebe örgü modelleri gibi=)
  3. Bebekler için örgü body modelleri

Bebekler için örgü body modelleri

Kışın içten bebeğinize rahatlıkla giydirebileceğiniz ve onları sıcacık tutacak olan kolsuz örgü tulum modelini ve açıklamalı yapılışını paylaşıyorum Bravo, Bebe Akıllı 1 x 100 gr Bravo, Bebe 100 Turuncu 1 x 100 gr Örgü Düz örgü Şiş 4 mm İlave malzeme 2 adet düğme Ölçüler 0, 3 ay, (6 ay), 12 ay, Örgü açıklamaları (6 ay) içindir. UZUN KOLLU BODY Arka Bebe Akıllı yünümüz ile 12...
  4. Bebekler İçin Örgü Tulum Modeli

Bebekler İçin Örgü Tulum Modeli

bebek örgü tulum modelleri örgü tulum yapılışı bebek modelleri ve yapılışları ve yapılışları Minik bebekler için oldukça kullanışlı ve şirin çizgili örgü tulum modelini ve modelin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Yapılışı:ARKA ve ÖN: 3 no.lu şişler ve mavi ile 80 ilmek atalım, bacak için 8 sıra 1/1 lastik, 1 sıra ters örgü çalışalım. Çizgili düz örgüye geçelim ve bacak verevi için...
  5. Bebekler İçin Şık Örgü Modelleri....

Bebekler İçin Şık Örgü Modelleri....

Bebekler İçin Şık Örgü Modeller Şık Örgü Modeller Bunlarda bebekler için şık örgü modeller....İşte hem kendinize uğraş bulabileceğiniz hemde bebekleriniz için şık örgü kıyafetler örebilirsiniz...Hadi bakalım taze anneler çalışın boş durmayın....Tabi yapıp yakınlarınıza da armağan edebilirsiniz...

Sayfayı Paylaş