gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğiniz ne kadarlıkken odasını ayırdınız ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Bebeğim 11 aylık ufaktan sıralıyor yakında yürüyecek gibi. Odası hazır yalnız odasında yalnız bırakmaya da korkuyorum doğrusu.Kalkmaya çalışırmı, ya durmazsam falan.Yanlış mı düşünüyorum? Siz ne zaman ayırdınız odaları ?

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    ben oğlumu 2,5 yaşında oadan ayırdım pek zorluk çekmedim 11 aylık daha küçük gibime geliyor heleki beşikte yatıyorsa inmeye çalışır falan tehlikeli bir dönem fakat kendini biraz daha toğparladığında düşmemeyi kendini korumayı falan öğrendiği zman ayrıla bilir

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    O konuda ben cok sucluyum ama 5 yaşında oğlum hala onunla uyumayı seviyorum calıştığım için akşam oğlumu koklayarak uyumaktan cok mutlu oluyorum ama ayıracam artıkın anaokulunada başladı mecbur ayıracam yatakları

4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bence 1 yaşını doldurunca odasına yatmalı

Bebeğiniz ne kadarlıkken odasını ayırdınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Odaları - Beşikler - Genç Odaları

Bebek Odaları - Beşikler - Genç Odaları

beşikler en güzel genç odaları en güzel bebek odası takımları bebek beşikleri odaları Bebek bekleyen ailelerin en büyük derdidir bebek odası düşüncesi :D:D o yüzden sizler için yani siz sevgili melekitoşlar için bir kaç örnek toparladım :):) umarım beğenirsiniz :) ve o misler kokulu bebişlerinizi bu odalarda sağlıkla büyütürsünüz :):) güzel farklı tasarımda bebek odaları ve bebek...
  2. Bebek odanıza balonlar

Bebek odanıza balonlar

Bebek odalarına oyuncak ayı,araba,bebek dışında birde balon deneyin ne kadar renkli ve cıvıl cıvıl olurlar odaya renk çocuğunuza neşe gelsin :D:D
  3. bebek odasını yerleştiriken nelere dıkkat edılerek yerleştırılmeli

bebek odasını yerleştiriken nelere dıkkat edılerek yerleştırılmeli

bebek odasını yerleştiriken nelere dıkkat edılerek yerleştırılmeli
  4. Bebek Odalarına sticker modelleri

Bebek Odalarına sticker modelleri

bebek odalarına sticker modelleri 2012 sticker modelleri renkli sttickerler en güzel sticker modelleri fiyatları Bu Yıl Stickerler çok moda oldu melekler bende bebeğimin odası için çok güzel stickerler istiyorum ileride :D:D sizlerde bu modeller ile en güzel bebek odaları elde edebilirsiniz. hem şık hemde çok güzeller :D:D işte modeller :D:D 2012 Bebek Odaları için BURAYI TIKLAYINIZ...
  5. Bebeğimin odasını ne zaman ayırmalıyım ?

Bebeğimin odasını ne zaman ayırmalıyım ?

Kızlar bebeğim şu anda yanımızda yatıyor. Bu durum karşısında eşimde dırdırlanmaya başladı 9 aylık oldu bebeğim. Tam olarak hangi ayda bebeğimin odasını ayırmam gerekiyor. Ve ayırma sürecindeki tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Sayfayı Paylaş