gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğinize alıp ta kullanmamadığınız ürünler varmı varsa neler ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, bebeğiniz doğmadan ya da doğunca alıp ta bir heves, hiç kullanma imkanı bulamadığınız ürünler varmı? Biz de bilelim de boşuna almayalaım di mi ? :D

bebeğinize alıp ta kullanmamadığınız ürünler varmı varsa neler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alerjiniz varsa duş alıp elbise değiştirin.

Alerjiniz varsa duş alıp elbise değiştirin.

İlk bahar mevsimi yaklaştığında pek çok kişinin de alerji mevsimi başlar.işte melişlerim alerjiniz varsa yapmanız gerken bir öneri:) Polenlerin sebep olduğu burun tıkanıklığı ,kaşıntı,gözlerde sulanma ve yanma şikayetleri oluşuyorsa bahar alerjisi olasılığı yüksek demektir. Uzmanlar bahar aylarının gelişiyle polenlerin yayılışı hızlandığından alerjisi olanların daha çok sabahtan öğlene...
  2. öğrenmede kuramlar varmı varsa nelerdir

öğrenmede kuramlar varmı varsa nelerdir

öğrenmedeki kuramlar nedir birisi bana anlatabilir mi ?
  3. Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Merhaba arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum bunu çok merak ettim de bir de size sorayım belki bilirsiniz diye düşündüm acaba Havanın Ağırlığı Varmı var sa havanın ağırlığı Nedir?
  4. Orucun Zararları Varmı Varsa Nelerdir

Orucun Zararları Varmı Varsa Nelerdir

Selam kızlar oruç tutuyoruz ok sevap işliyoruz bir çok faydası da var ama hiç mi zararı yok oruç tutmanın:S Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım bana orucun zararları varsa yazsın.
  5. Temizlik ürünlerinin ne gibi zararları var

Temizlik ürünlerinin ne gibi zararları var

Ev hanımıyız sabahtan akşama temizlik malzemeleri ile sürekli haşır neşiriz. Bunların mutlaka sağlığa zararı vardır ama ne gibi zararlar bunlar ?

Sayfayı Paylaş