gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

bebeğinize çok güzel bir şarkı sözü_kayıp prensesin şarkısı bir varmış bir yokmuş

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

bir varmış bir yokmuş diye başlar varmış yokmuş diye başlar kalpleri ısıtan masallar şarkı sözü kayıp prenses şarkısı dinle dinle Bir varmış, bir yokmuş diye başlar Kalpleri ısıtan masallar
    Güneşten daha uzaklarda
    Bir ülke varmış Kaf Dağı’nın ardında
    Bir ülke varmış Kaf Dağı’nın ardında
    Küçüğüm düşlerin kadar güzel
    Küçüğüm gülüşün kadar zarif

2. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel keşke hep çocuk kalsak

bebeğinize çok güzel bir şarkı sözü_kayıp prensesin şarkısı bir varmış bir yokmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolera - Bir var Bir Yok

Kolera - Bir var Bir Yok

(Sagopa Kajmer & Kolera) Nakarat: Birgün siyah renge sor hep karanlık içini yakar bembeyazdım kirlendim, taşlandım yuhlandım bittim birgün al sancımı çek gör!... Sinmiş içine kapanmış ağlar bir var bir yok bedenim, tercihimde hakkım yatar Sagopa Verse: Gökyüzünden baktığımda insan karınca görünür yerden yükseldikce cüssen giderek küçülür bugün esen rüzgarlar zerrelerimi aldı benden...
  2. Bildiğim Bir Şarkı Var ..

Bildiğim Bir Şarkı Var ..

Merhametsiz karanlıklar içindeyim Ne zaman güneş doğacak bilmiyorum Mavi denizlere mor dağlara karşı Bildiğim bir şarkı var onu söylüyorum Bütün şarkılar gibi kederli .. Sokaklar, caddeler, evler bomboş Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi Akıtır taşa, toprağa kanımı Dünya seninle aydınlık ve güzeldi Şimdi bin güneş doğsa götürmez karanlığımı...
  3. Bir varmış, Bir YOKmuş!

Bir varmış, Bir YOKmuş!

bir varmış bir yokmuş diye başlar kalpleri ısıtan masallar ben varmış ben yokmuş Bir varmış Bir YOKmuş! Oku'duktan sonra kitab'ı Tam kalbimin üzerine koydum. Her zamanki gibi yine Pencereden dışarı baktım. Sabah oluyordu hem de ne sabah !... Sakız ağacı takıldı gözlerime Hey gidi asırlık sakız ağacı ! Ben sana kaç yıldır bakar da Ağaç sanırdım. Meğer bürünmüşsün de ağaç rolüne Hiç...
  4. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü Arkadaşlar Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısının sözlerini bilen var mı aranızda?
  5. Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim Şarkısı 30 Haziran sözleri

30 haziran yani dün akşam Bir Şarkısın Sen yarışmasını izleyen var mı acaba aranızda eğer ki izleyen var ise bana Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim Şarkısı sözlerini yazın lütfen.

Sayfayı Paylaş