gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğinize hangi marka bebek maması veriyorsunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben milupa aptamil kullanayım diyorum ama karar veremedim. Sizler yeni doğan bebeğinize süt yetmediği zamanlarda ( bu arada ben çalışıyorum onun için araştırıyorum ) hangi marka bebek mamasını tavsiye ediyor ve veriyorsunuz ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Benim ikizlerim prematüre doğdukları için milupanın preaptamil maması ile başladık ve onlada devam ettik. Şu an milupa junior kullanıyoruz. Ama arkadaş çevremden sma mamasını kullanıp gayet memnun olduğunu söyleyenlerde var. Bu biraz da bebeğinize bağlı bazen bebekler her mamayı almıyor, bu iki mamayı deneyin ve bebeğin verdiği tepkiye göre devam edebilirsiniz.

Bebeğinize hangi marka bebek maması veriyorsunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek DVD'leri yarardan çok zarar veriyor

Bebek DVD'leri yarardan çok zarar veriyor

Bebeklerin konuşmayı öğrenmesi ve geliştirmesi için üretilen DVD ve videoların, çocuklara yarardan çok zarar verebileceği bildirildi. Yapılan araştırmaların, popüler video ve DVD'lerin bebeklerin dil gelişimini geciktirebileceğini, okuma yeteneklerini, kelime haznesiyle hafızalarını zayıflatabileceğini gösterdiği belirtildi.Daily Mail'in haberine göre, konuyla ilgili yapılan 80 araştırmanın...
  2. Hangi ilaçlar gebelikte bebeğe zarar veriyor

Hangi ilaçlar gebelikte bebeğe zarar veriyor

Gebelikte bebeğe zarar veren ilaçlardan sakının Hamilelik dönemi ve öncesinde reçeteli veya reçetesiz satılan tüm ilaçları kullanmadan önce bu dönemde kullanılıp kullanılamayacaklarının araştırılması gerekir. Gebelik dışında kullanıldığında hiçbir yan etkisi olmayan ilaçlar dahi gebelik döneminde kullanıldığında gelişmekte olan bebeğe zarar verebilir. Herhangi bir doğum kontrol yöntemi...
  3. Sezaryenle doğum bebeğe zarar veriyor

Sezaryenle doğum bebeğe zarar veriyor

Son yıllarda iyice artan sezeryanla doğum olaylarının aslında bebeğe zarar verdiğini savunan bazı uzmanların konuyla ilgili açıklamalırını sizlerle paylaşıyorum Uzmanlar, Türkiye’de sezaryenle doğum oranının çok yüksek olduğunu belirterek, “Sezaryenle doğum birkaç gün erken bile yapılsa bebeğin akciğerinin dış dünyaya uyum sağlamasında birtakım sıkıntılar yaratıyor” açıklamasında bulunuyor.....
  4. En İyi Bebek Maması Markaları Hangileri

En İyi Bebek Maması Markaları Hangileri

En İyi Bebek Mamaları En İyi Bebek Maması Markaları Hangileri En İyi Bebek Mamaları isimleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bebek bekleyen annelere ve yeni anne olmuş melek'lere, öneride bulunmak adına, sizlerinde tercihi ve önerileri doğrultusunda en iyi bebek maması markalarını konu alıyor ve sizlerden en iyi bebek maması markası yoprumlarını rica ediyoruz :) Evet Melek'ler,...
  5. Ahmet Maranki Vitamın Deposu Bebek Maması Tarifi

Ahmet Maranki Vitamın Deposu Bebek Maması Tarifi

ahmet maranki bebek maması ahmet maranki bebek maması tarifleri Sevgili melekler, şifalı bitkiler uzmanı Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen ve 6 ay-12 ay arası bebekler için hazırlanabilecek bebek maması tarifi ile karşınızdayız. Bu son derece vitaminli Ahmet Maranki bebek maması tarifini şimdi sizlerle paylaşıyoruz :) Malzemeler 1 adet ıspanak 1 adetpatates 250 gr kereviz 500...

Sayfayı Paylaş