gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bebeğinizi Büyütürken Duyduğunuz Çok Bilmişçe Sözleri Paylaşalım mı Melekler :)

Konu, 'Anne-Cocuk Sağlığı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, bebeğiniz olunca elbette ki yakın aileniz, dostlarınız, çevreniz çok sevinirsiniz. Bu mutluluğu paylaşırsınız. Ancakl ne yazık ki bazen ya en yakınımızdakiler ya da konu komşu, arkadaşlarınız ya da akrabalarınızdan, bebek büyütmeye dair fazla bilmişçe sözler duyar, hareketler görürsünüz ve doğal olarak illet olursunuz :D:D Sizin böyle durumlarınız olmuş muydu ? Paylaşalım ve gülelim :D:D

cagla4277, MaWiM ve *LAVİNNYA* bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çette çok duymuşumdur, senin sütün yetmiyor, açsın aç ye de çocuk doysun, yaz ortası yünlü patik giydir, kış ortası aç üstünü terletme, siz bunu kucağa alıştırmışsınız .. gibi hahaha

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha aynen titan, bende cok duyuyordum ablamgile derken...
    benim daha bebim yok ama hamis olmadan önce hep söyle derlerdi... aaaa ayagin yalin ayak dolanma delirdinmi sen!! Cabuk ya patik giy yada terlik senin daha cocugun felan yok, böyle devam edersen olmaz... dikkat etmen gerek ... böyle cocuk gibi hareket etme felan derlerdi... bi gicik olurdumki..

cagla4277 ve TİTAN bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ayy ben anlatsaam roman olur belkı okadar kı bıkmısısm bu konuyu gorunce sınır oldum hepte kaynanamdı sagolsun en basıtını solıyım

buda en basıtı haa
    yazın cocugu emzırıyorum bıraz dısarı dolasmaya gıttık eve gelınce hemen gıt gogsunu yıka bende dedımkı nıye sutun eksımıstır cocuga verme ole :D:D yanı bu en basıtıkı benı evde veremlı ettı :( sacma sapan daha bıcok sey yaa annenlere gıdınce annen cok hoplatmasın cok svemeyın orda cok oynamayın abın cok oynamasın cok guldurmeyın pıpın sısmesın off bıktım ben artık benı goren arkadaslarım ask olsun dıyolardı :( malesef ole bole buyuttum nere gıtsem hastalanır onun bu lafları yuzunden hep basıma bısey gelır sankı benım cocugum degıl onalrın cocugu :( tıtanım nerden acmıssın bole bı konuyu yaav sınırlendım yıne hala oleler sankı gectımı eve hapısım ben :(

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

:puha: Ne yani sen dışarı çıkınca sıcağa, sütün mü ekşiyormuş, bunu da ilk duydum :puha:

Eve dönünce buzdolabına da soksun bari seni :puha:

cagla4277 ve yakışıklım bunu beğendi.
  6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay canim mavim yaaa, rabbim insallah en kisa zamanda senin gönlüne göre bir hayat nasip eder.. Insallah bu dertlerden artik kurtulursun canim yaaaa... Amin

cagla4277 ve yakışıklım bunu beğendi.
  7. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ayyy mavi çok komik yaa.süt sanki pakette töbe töbe :)) seni buzdolabında muhafaza etselerdi bari hahaha Allah yardımcın olsun canım büyütürken ömrünü yerler eminim.

cagla4277, yakışıklım ve TİTAN bunu beğendi.
  8. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    banada cocuğu kapı eşiğine koyma, tuzla yıka, tırnaklarını kesme, sütün yetmiyo galiba, daha bi sürü saçma seyler pofffff.bende her defasında batıl inançlarım yoktur diyorum ve artık anladılar karışamıyolar hahaha

9. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bunlar kafayı yemısler yakında benıde yedırecekler:(

10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

amin smileyım amıın ıns allah büyük:(

- - - Updated - - -

yedıler benı yedıler ömrum curuduu

11. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bsy bulamadim :S

- - - Updated - - -

Ben bsy bulamadim :S

12. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bu da iyi :puha:

karakuzu ve cagla4277 bunu beğendi.
  13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Olmamıı hiç :D:D Hangi birini anlatsam bilmiyorum ki bir kere gerçekten sütüm olsun diye her söyleneni nerdeyse yaptım diyebilirim. Sarılık için şekerli su ver dediler verdim büyütürken yine farklı yorumlar fikirler v.s o kadar çok ki aslında niye şimdi aklıma gelmiyor bilmiyorum hahaha ben biraz düşüneyim bir ara yine uğrarım topiğe:D:D

cagla4277 bunu beğendi.
  14. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    bnde en basti kaynanam sütün yetmiyordur cocuga mama ver doysun :mad: veya agzi aciktir benim oglumun süreklii ahaa ac gördünmüü agzi meme ariyooo üstünü kalin giydir hasta edersin daha neler nelerrrrrrr sükürki daha bisede olmadii kar bile disari cikmisimdirrrr yani ne kadar üstüne titranirse o kadar hasta olur cocuklar bnm bildigim o yüzdennn herseyi normal yapiorum o bunu bunu yap dieee yapmiorummmm yaniiiiiiiiiiiii:)

cagla4277 bunu beğendi.
  15. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

aman sızınkı yıne ıyı dogruyu soluyomus benımkı benı kafamı karıstıryodu degısık seyler kımın aklına gelırkı bole seyler yaa :S benım kaynan ama ıkincı cocugumda onun agzını actırmıycam o gorur benım cocuk tek markete gıtsın ustunu sıkı sıkı gıydırsemde hastlanır o kadarkı ustune dusmusler

cagla4277 bunu beğendi.
Bebeğinizi Büyütürken Duyduğunuz Çok Bilmişçe Sözleri Paylaşalım mı Melekler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. annelerimizin klasik sözlerini paylaşalım mı?

annelerimizin klasik sözlerini paylaşalım mı?

Arkadaslar Hadi Annelerimizin Bize Kizdiklarinda Yada Nasihatlarini Siralayalim Gerci Eminim Hepsi Agiz Birligi Yapmis Gibi Ayni Seyleri Söylüyodur Ya Olsun Belki Orjinal Seyler Cikar Ben Basliyorum Efendim:))) Yat Yatt El Kapisina Gidince Ne Yapcan Bakalim:)))))))) :deli:
  2. hayatınıza yön veren sözleri paylaşalım

hayatınıza yön veren sözleri paylaşalım

Gerçegi insanlarin ölçüleri ile degil; insanları gerçeğin ölçüsü ile tanı...:) Devamlı Aklımda Tutarım... Kimin Söylediğini Bilmiyorum... Fakat Çok değerli Bir sözdür Benim için... Sizlerde beğendiğiniz,sevdiğiniz sözleri buradan paylaşabilirsiniz...:)
  3. Dizilerde Duyduğumuz Komik Sözler

Dizilerde Duyduğumuz Komik Sözler

Eminim birçoğumuz izlediğimiz dizi,filmlerde birçok komik cümleler ile karşılışıyoruzdur eeeeee kızlar ne duruyorsunuz o halde buraya yazın birz gülelim :) Şimdilik Leyla ile Mecnun dizisinden komik sözler yazayım neşemiz yerine gelsin değil mi :D Mecnun Leyla'nın okuluna gittiğine söylediği şu söze çok gülmüştüm :) 'dersinize açıköğretimden katılmak istiyorum.camınızı söyle biraz...
  4. bebek odalarımızın resimlerini paylaşalım

bebek odalarımızın resimlerini paylaşalım

Bebek odası bebek takımları Arkadaşlar doğumlar yaklaşıyor bebek odasını bitiren arkadaşlardan fikir almak adına resimleri bekliyoruzzz
  5. İftar Sahur Menülerimizi Paylaşalım Melekler :)

İftar Sahur Menülerimizi Paylaşalım Melekler :)

iftara ne pişirsem, sahur menüleri, iftar menüleri 2014 Sevgili melekler, aslında geç bile kaldık bu konu için ama olsun. Nerden başlasan kardır.:D:D Hadi bakalım herkes iftar ve sahur menülerini paylaşsın da hergün "bu akşam ne pişirsem" derdine düşen meleklerimiz için kolaylık olsun. Hayırlı, bereketli, dua ve niyaz dolu huzurlu sofralarımız olsun inşaallah ;)

Sayfayı Paylaş