gebe
  1. Meryem Gümüş

Meryem Gümüş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Bebeğinizin anne karnındaki günlük gelişimini nereden takip ediyorsunuz

Konu, 'Gebelik' kısmında Meryem Gümüş tarafından paylaşıldı.

kızlar ben bebeğimin gelişimini http://www.bayandefteri.com/uye/gungunhamilelik adresini buldum. herkese tavsiye ederim. Bebeğin Gelişimini, Annedeki Değişimleri ,Bebeğimin Rahmin için Fotoğrafını ,3 boyutlu fotoğrafını ,
    Bebeğin tahmini olarak neye benzediğini,Ultrasonda nasıl göründüğünü ,Annenin karnının büyüklüğünü (Sağdan, Soldan, Önden, Yandan Görünümlü) görüp bebeğin anlık değişimlerini herşeyi buradan öğrenebiliyorsunuz.

Bebeğinizin anne karnındaki günlük gelişimini nereden takip ediyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çikolata anne karnındaki bebeği de mutlu ediyor

Çikolata anne karnındaki bebeği de mutlu ediyor

gebelikte çikolata anne karnında gülen bebek anne karnında bebek nasıl korunur Finlandiya’da yapılan bir araştırmaya göre, çikolata sadece yiyen kişiyi mutlu etmiyor. Gebeyken yenilen çikolata, hem anneyi hem de bebeği mutlu ediyor. “New Scientist” dergisinde yayımlanan haberde, hamileyken her gün çikolata yiyen kadınların bebeklerinin daha hareketli olduğu ve daha sık güldüğü belirtildi....
  2. bebeğin anne karnındaki yaşamı

bebeğin anne karnındaki yaşamı

2 buçuk aylık gebelik bir buçuk aylık bebek görüntüleri 1 cenin bebeğin anne karnındaki yaşamı bir hamilelik Bebek Karnınızda Nasıl Yaşıyor? Ağzınla yemek yiyor, burnunuz ve ciğerlerinizle soluk alıyorsunuz. Fakat cenin belirli nedenlerden ötürü böyle yapamaz. Sizin gibi beslenmesi ve soluk alması için doğumu beklemesi gerekir. Şimdilik, beslenmesi ve gelişmesi için gerekli besin ve oksijeni...
  3. Anne karnında bakalım bebeğimizi neler mutlu ediyor??

Anne karnında bakalım bebeğimizi neler mutlu ediyor??

İLK ÜÇ AYLIK DÖNEM (0-12 hafta) Kendinizi çikolatayla şımartın 300 hamile kadın üzerinde yapılan bir araştırma; 40 hafta boyunca her gün çikolata yiyen annelerin 6 aylık bebeklerinin daha fazla gülümseyip kahkaha attıklarını ortaya koydu. Yürüyüşe çıkın Egzersiz yapmak, bebeğinizin beyninin daha iyi çalışmasını sağlar. Yürürken oluşan sallanma hareketi, bebeğinizin kendisini daha rahat ve...
  4. anne karnında bebek fotoları

anne karnında bebek fotoları

4 haftalık bebek görüntüsü 25 haftalık bebek 25 görüntüsü anne karnında 4 haftalık ARKADAŞLAR LÜTFEN RESİMDEN SONRA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
  5. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

Bebeğin anne karnındaki hareketleri

bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...

Sayfayı Paylaş