gebe
  1. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

bebeğinizin giymediği kıyafetleri ne yapıcaksınz...

Konu, 'Gebelik' kısmında özlem demet tarafından paylaşıldı.

herkese slm arkadaşlar bebeğinizin giymediği kıyafet kullanmadığı oyuncak battaniye kundak herhangi bir bebek ihtiyacı ne olursa benim bebeğim ile paylaşır mısınız kız erkek kıyafeti önemli değil yeni doğacak bebeğim bebisim birde antalyada oturuyorum kargo falan da ödeyecek imkanım yok yardım edin lütfen miniğim içimde kıpır kıpır ederken hiç birşeyden habersiz ben çaresiz annesi ona hiç bir hazırlık yapamıyorum yardım edecek arkadaşların hepsinden allah razı olsun tşk ederim şimden.ilgilenene özelden adres yollarım..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Eminim duyarlı meleklerimiz konuyla ilgili sizinle ilgilenecektir:tik:Şimdiden bebişinizi sağlık ve sıhhatle kucağınıza almanızı temenni ederim:)

3. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

canım benim inş teşekkür ederim

4. cigdemdaisy

cigdemdaisy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    bende yeni üyenizim.Arkadaşım tavsiye etti. yakında bebeğim dünya ya gelecek. ve bebek kıyafetleri okadar ateş pahası ki, almak neredeyse mümkün değil. bende küçüklüğümde hep büyüklerimizin kıyafetleriyle büyüdüm..Söylemek istediğim bebeklerinizin kullanılmayan giymediği küçük gelen kıyafetleri bunun gibi bebek ihtiyacı olan şeylerini benimle paylaşırmısınız. Eğer bunu yapabilirseniz üstümden büyük bir yük kalkmış olucak. ve elimden geldiğince size dua edebilirim sadece..

bebeğinizin giymediği kıyafetleri ne yapıcaksınz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Kıyafetleri

Bebek Kıyafetleri

Merhaba melekler Eminim sitemizde bebişini büyütmüş birçok anne vardır bebişler büydükçe kıyafetler küçülmektedir ve kime versem acaba diye düşünüyorlardır bugün meleklerle sohbet ederken aklımıza geldi acaba bir yardım kampanyası yapsak bebişlerimizin giyilebilecek kıyafetlerini değerlendirsek diyorum eminim birçok arkadaşımız alıp kullanmak isteyecektir ne diyorsunuz bir sesinizi duyalım...
  2. Bebek kıyafetleri

Bebek kıyafetleri

bebek kıyafetleri Bakın bakın ne ciciler varmış burda teyzeleri :) ALLAH Bağışlasınnn
  3. Bebeğinizin kıyafetlerini yıkadınız mı?

Bebeğinizin kıyafetlerini yıkadınız mı?

bebek yumuşatıcısı bebek kıyafetleri selam kızlar bildiginiz gibi bebek ciltler çok hassastır ve iyi korunması gerekir bebeğimizin doğum çantasını hazırlarken vede dolaplarına kıyafetlerini asarken mutlaka yıkayarak ve ütülüyerek koymalıyız çünkü yenidoğan mikroplara karşı çok hassas yeni aldığımız kıyaeftlerin bize gelene dek hangi aşamalrdan geçtiğini bilemeyiz mutlaka yıkamalı ve...
  4. Bebek Kıyafeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bebek Kıyafeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

bebek kıyafeti alırken nelere dikkat etmeli,bebek kıyafeti seçerken neler göz önünde bulunmalı,bebek kıyafet alışverişi,bebek kıyafeti seçerken nelere dikkat etmeliyim,bebek kıyafeti alışverişi hakkında bilgiler 1. Bebeğinizin boyuna değil, kilosuna göre kıyafet almalısınız. İlk aylarda bebekler çok hızlı büyüdüklerinden 0-6 aylık kıyafet ve tulumlar alınmalıdır. 2. 1 yaşına...
  5. Bebek Kıyafetleri Nasıl Temizlenir?

Bebek Kıyafetleri Nasıl Temizlenir?

Bebeğinizin giysilerini yıkarken size ilk başta yol gösterecek, giysilerin üzerinde bulunan yıkama önerileridir. Hepimizin bildiği üzere bebeklerin cilt yapısı çok hassastır. Dolayısıyla bebeklerin cildiyle doğrudan temas eden tüm kıyafetlerini yıkarken iki kere dikkat etmek gerekir. Bebek kıyafetleri öncelikle yetişkin kıyafetleriyle birlikte yıkanmamalıdır. Ayrıca yıkama esnasında çamaşı...

Sayfayı Paylaş