gebe
  1. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0

Bebeginizin hareketlerini ne zaman hissettiniz?

Konu, 'Gebelik' kısmında eminegelin tarafından paylaşıldı.

kasıkta seyirme gebelikte seyirme karnımda hareket var bebeğinizin hareketlerini ne zaman hissettiniz sol kasıkta kizlarrr söyleyin bakim,
    bebeyinizin hareketlerini ilk ne zaman (kacinci haftada) hissetiniz???

benim ara sira bi kipirti oluyor, bebek olmadigini biliyorum, ama yinede bi heycanlaniyorum :)

:hamileyim:

2. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    16.- 17. haftada hissettim. elim sürekli karnımda dolaşıyodum hissetmek için çıldırıyodum :)

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    4 ayda başlarsın hissetmeye ben kızları 4. aylarında hissetmiştim pıt poıt pıt :D:DD:

4. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    bende 4 aydayim, arasira birsey hissediyor gibi oluyorum ama bebekmi tam emin olamiyorum :) ´
    ayy bu aralar hissedebilirim galiba... cok sabirsizlaniyorum :)

5. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyy kizlar, icimde pit pit diye birseyler oluyor... bi kac dakkadir sürüyor... galiba bu benim bebeyim :)

6. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    bende de hafif seyirmeler oluyo şimdilik okadar :)

7. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    benimki i$ yerini cok seviyor sanirim, Bürodayken cok rahatim, pitpit atiyor icimde... eve gittimmi belim agriyor, bebektende ses soluk cikmiyor :)

8. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    karnımdan enteresan guruldamalar geliyo benim adam kafayı koyuyo dinliyo bazen su sesi var bebiş oynuyo içeride diyo ama ne alemde bi fikrim yok :) yalnız bel ve kasık ağrıları tam gaz devam ediyo hergün biraz daha ağrıyo bu gidişle çantama yastık koyup öyle gezicem daha etkili bi çözüm yolu bulana kadar :D

9. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    kasik agrisi allahdan gecti bende, belimde aksamlari agriyor.... ooo o belimiz daha cooook agrir :)

10. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben 16 haftada hissetmeye başladım pıt pıt larını .....şimdiyse tekmeliyor resmen..çok güzel bi his allah herkeze yaşatsın

11. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    o guruldamalar bendede var kac gündür benim esimde karnima basini koydu bebis oynuyo su sesleri geliyo diyo seninki gibi :D bu sabahta bi ara uyandim tekme gibi bisey hissettim karnimda iki defa arka arkaya, cidden tekmemi yoksa baska bisey mi bilemiciimmm :)
    kasik agrilarim benimde gecti ama bel ve popom cok agriyo ofiste kimse olmayinca ayaklarimimasaya uzatiyorum öyle dinleniyorum biraz...

12. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Aminnn..
    tekmeleri bende 4gözle bekliyorum, pitpitlar beni kesmedi :)

13. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    öyle görünüyo walla zamane weletleri daha anne karnındayken başlıyorlar arıza çıkartmaya şubatta işimiz var allah hepimizin yardımcısı olsun :)

14. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    ohh walla en güzeli öteki türlü çekilmiyo ağrılar bizim ufaklık ultrasonda acayip hareket halinde görünüyo ama hergün içeride aynı şekilde mi onu bilmiyorum tekmeleri henüz hissetmeye başlamadım gerçi daha 16.haftanın dolmasına var belki 5.aya girdikten sonra hissettirir ama bu aralar hissettikleri de yetiyo yani :D allah sağlık versin yine de önce bebişlere sonra da bize...

15. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    kızlar ewdeyseniz beliniz için solunuza doğru uzanın hiç sırtustu uzanmayın derim ben uzanamazdım kasıkları için bişi diyemicem 3 ay çektim o ağrıyı :D:D:d

Bebeginizin hareketlerini ne zaman hissettiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizin İlk Hareketlerini Ne zaman Hissettiniz?

Bebeğinizin İlk Hareketlerini Ne zaman Hissettiniz?

Evet arkadaşlar bu topik altından şu an ve daha önce hamiş olan arkadaşlardan ricam anne karnında bebeğininizin ilk hareketlerini ne zaman hissettiğinizi yazmanız:) Şunu da belirtmeliyim ki tecrübeli bir anne olarak ilk bebeklerde bebeğin hareketleri biraz geç hissedilir ama daha sonraki gebeliklerde tücrübenizden dolayı bu hareketleri daha erken aylarda hissederseniz. Ben şu an Allah'ın...
  2. bebek hareketleri dışarıdan ne zaman hissedilir

bebek hareketleri dışarıdan ne zaman hissedilir

bebek hareketleri dışarıdan ne zaman hissedilir ? Tam olarak kaçınca aydan itibaren anneler bebeklerini karınlarından hissetmeye başlıyorlar ?
  3. Bebeğinizin Hareketlerini İlk Ne Zaman Hissettiniz?

Bebeğinizin Hareketlerini İlk Ne Zaman Hissettiniz?

Hadi bakalım bebek bekleyen meleklerimiz ya da daha önce anne olmuş meleklerimiz, bebeğinizin hareketini ilk kez ne zaman hissettiniz? Belki yumuk yumuk elleri, belki ayakları ? İçinizde büyürken kıpırdanma başladığı ilk zamanlar ne zaman? Taze anne adaylarına da bir fikir olur bu bilgiler :)
  4. Bebeğimin hareketini hissetmiyorum hareketler ne zaman başar?

Bebeğimin hareketini hissetmiyorum hareketler ne zaman başar?

bebeğin hareketleri ne zaman başlar,bebeğin hareketleri ne zaman hissedilir,bebeğin hareketlerini hissetmemek,bebeğin anne karnında hareketleri hakkında bilgiler Anne karnındaki bebekler hareket ettikçe gelişirler.Bebek hareketleri anneler için çok büyük bir mutluluktur. Çünkü hareket ne kadar fazla olursa o kadar anne bir sorun olmayacağını düşünür. Gebelik süresince anne devamlı...
  5. İlk Bebek hareketleri ne zaman başlayacak

İlk Bebek hareketleri ne zaman başlayacak

bebek hareketleri ne zaman başlar,anne karnında bebeğin hareketleri ne zaman başlar,anne karnında bebeğin hareketleri ne zaman hissedilir,anne karnında bebeğin hareketleri hakkında bilgiler Anne karnındaki bebekler hareket ettikçe gelişirler.Bebek hareketleri anneler için çok büyük bir mutluluktur. Çünkü hareket ne kadar fazla olursa o kadar anne bir sorun olmayacağını düşünür. Gebelik...

Sayfayı Paylaş