gebe
  1. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

bebeğinizin ikinci el elbisesini benim bebeğimle paylaşırmısınız lütfen...

Konu, 'Ekim Ayı Anneleri' kısmında özlem demet tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar bunu yazmaktan çok utanıyorum ama yazmak zorundayım sizlerde lütfen beni yanlış anlamayın hamileyim kız bebeğim olacak yakında ama hiç mi hiç hazırlığımız yok bebeğim için sizden yada bebeğinizden elbise, ayakkabı hastane çıkışı ne olursa bizimle paylaşır mısınız...bebisimbende isterdim herşeyi kendim alayım ama fazla imkanımız yok herşey çok pahalı geliyor ve dardayım. kargoda ödeyecek imkanım yok...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Mart 2011
  2. salkım

salkım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Bi tanem bebeginin neye ihtiyacı varsa kıyafet olarak ben biraz sana destek olurum bana ulaşırsan burdan bana özel msj at sana ulaştırayım olurmu tatlım.

3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Utanmana gerek yok canim bazen olmayinca olmuyo iste..Bebegin saglikli olsunda tek sorunu kiyafeti olsun..Ayrica bebek elbisesi eski olmaz ne yapicakta eskiteceklerki:)

4. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    özlem demet nerede yasıyosun

5. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

canım ben antalyada yaşıyorum

6. bitterrr

bitterrr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende bi çok şeyimizi senin melek kuzunla paylaşmayı çok isterim bana özelden adresini msj atarsan çok sevinirim canım

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Konuyla ilgili duyarlılık gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ederim:)

ßeLeN bunu beğendi.
  8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım Antalyada uzaktasın ya .. bana adresini yada ne bileyim bebişine yollayacagım hediyemi nasıl ulaştırabilirim .. Bir adres yaz canım.. Teyzesinden kuzusuna hediye. :)

özelden yazabilirisn canım..

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaslar bu arkadas baska sitelerden de pek cok kisiden pek cok yardim istemis bulunmakta lütfen kendisini ciddiye almayin

bebeğinizin ikinci el elbisesini benim bebeğimle paylaşırmısınız lütfen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Feraye Tanyolaç ikinci bebeğe hamile

Feraye Tanyolaç ikinci bebeğe hamile

feraye tanyolaç biyografisi feraye tanyolaç hamile biyografi resimleri Hülya Avşar'ın SABAH'a yaptığı "Sadettin Saran'la evli gibiyiz" açıklamasının ardından, Feraye Tanyolaç-Kaya Çilingiroğlu'ndan yeni bir bebek haberi geldi.. Feraye Tanyolaç'ın, Kaya Çilingiroğlu'ndan iki aylık hamile olduğu öğrenildi. Henüz evlenmeyen çift, 2 yaşındaki oğulları Hüseyin Kaya'nın ardından...
  2. Benim Neden Bebeğim Olmuyor Diyenler Lütfen Bir Göz Atın

Benim Neden Bebeğim Olmuyor Diyenler Lütfen Bir Göz Atın

neden çocuğum olmuyor neden bebeğim olmuyor Her kadın zamanı gelince doğal bir içgüdü olarak bebek sahibi olmak ister melekler :) Bu doğanın bir kanunudur. Ancak ne yazık ki gerek genetik, gerekse çevresel sebeplerle bazı kadınlar hemen gebe kalamazlar. Uyugn bir süre geçmesini bekledikten sonra çiftler bir doktor kontrolünden geçmeli ve gerekli tetkiklerin ardından gerekiyorsa tedavi...
  3. Ebru Gündeş İkinci Bebeğine Hamile!

Ebru Gündeş İkinci Bebeğine Hamile!

ebru gündeş, ebru gündeş haberleri, ebru gündeş hamile Sevgili melekler, Akşam gazetesinin iddiasına göre şarkıcı Ebru Gündeş ikinci kez hamile! Eşi Reza Zarrab ve kızı Alara'yla birlikte Bodrum'da tatil yapan Gündeş, burada ikinci kez hamile olduğunu öğrendi. İddialara göre Ebru Gündeş 1.5 aylık hamile..
  4. Esra Erol İkinci Bebeğine Hamile

Esra Erol İkinci Bebeğine Hamile

esra erol hamilemi, esra erol hamile, esra erolun hamileliği Evlenme programı sunucusu Esra Erol, canlı yayında yaptığı bir açıklama ile ikinci bebeğine hamile olduğunu açıkladı. Mutluluğunu seyircisi ile paylaşah Esra Erol'un hamilelik haberinin detaylarını sizler için paylaşıyoruz. Ünlü Televizyon sunucusu Esra Erol canlı yayında hamile olduğunu açıkladı, herkesi mutlu haberiyle...
  5. İkinci bebeğimi ne zaman doğurmalıyım?

İkinci bebeğimi ne zaman doğurmalıyım?

ikinci hamileliği ne zaman yaşamalıyım,ne zaman ikinci gebeliğe hazırlanmalıyım,ikinci çocuğumu ne zaman doğurmalıyım,ikinci bebeğime ne zaman hamile kalmalıyım,ikinci bebek için doğru zamanlama hakkında bilgiler Yeniden bebek sahibi olmak yeni umutlar, yeni telaşlar demek. Tüm bu yoğun duygulanımların arasında kimi zaman ilk çocuğun yaşadıkları gözden kaçabilir. Bu nedenle, bebek eve...

Sayfayı Paylaş