gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

bebeğinizin ilk ayakkabısı

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ayakkabı konusu da, bebeklerle ilgili tartışılan ve henüz net karar verilememiş konulardan biridir. Evde ayakkabı giydirilmeli mi? Ayakkabı nasıl olmalı? Bu konularda farklı görüşler mevcuttur. Kimileri, tombul ayacıkların çıplakken zamanla şekle gireceğini söylerken, kimileri alttan destekli ayakkabıların ayak çukurcuğuna şekil vereceğini söyler.
    Bebeğinize yumuşak deriden, ayağını sıkmayacak özellikte, alçak topuklu, önden bir santimlik boşluğu olan ve bağlandığında ayaktan çıkmayan kaliteli ayakkabılar alın. Bu ayakkabıların, ayak bileğini destekleyecek tarzda olması önerilmektedir.

bebeğinizin ilk ayakkabısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'nin ilk converse ayakkabısı çıktı

Türkiye'nin ilk converse ayakkabısı çıktı

converse türkiye türkiye converse ilk
  2. Adidas Erkek Bebek Ayakkabısı 2012

Adidas Erkek Bebek Ayakkabısı 2012

bebek spor ayakkabıları bebek spor ayakkabısı modelleri 2012 adidas bebek ayakkabısı Gün gelip bu minicik ayakkabıların içine giren ayakların 43-44-45 numara olacağını düşünmek hayret verici değil mi melekler :D:D Şirin mi şirin, yumuşacık ve kaliteli deriden mamul Adidas bebek ayakkabıları, konforu yanında şıklıklarıyla beğeni topluyor. Hangimiz bu şirin ayakkabıları görüp te ikinci bir kez...
  3. İlk adım ayakkabısı nasıl olmalı?

İlk adım ayakkabısı nasıl olmalı?

ilk adım nezaman atılır ortapedik ayakkabı merhaba kızlar her anne bebeğinin ilk adımını heyecanla bekler ona güzel ayakkabılar almak için sabırsızlanır Bebeklikten itibaren büyümeye başlayan ayaklar için aileler neler yapmalı, çocuklarına nasıl ayakkabı seçmeliler? İstanbul Ortopedi Merkezi Başhekimi Op. Dr. İsmail Yılmaz, Sabah gazetesine yaptığı açıklamada ailelerin çocuklarına nasıl...
  4. Bebekler için ilk adım ayakkabısı nasıl olmalı?

Bebekler için ilk adım ayakkabısı nasıl olmalı?

ilk adım ayakkabısı nedir,bebeklere nasıl ayakkabı alınmalı,bebeklere ayakkabı alırken nelere dikkat edilmeli,bebekler için ilk adım ayakkabı modelleri hakkında bilgiler Bebeklerin doğdukları günden itibaren başlayan büyüme süreci boyunca evebeynlerinin dikkatle takip ettiği bazı önemli gelişmeler vardır. Bunlardan birisi de şüphesiz onların attıkları ilk adımlar… Bazı istisnalar dışında...
  5. adidas ilk adım ayakkabısı kullananlar

adidas ilk adım ayakkabısı kullananlar

selam hanımlar bebeğim için kullanışlı bir ayakkabı marka ve modeli araştırıyorum daha yeni yeni adım atmaya başladı bir arkadaşım adidas markasının ilk adım ayakkabısını bana önerdi aranızda bebeği için bu markanın ilk adım ayakkabı modelini kullanan varsa memnun kaldınızmı bebeklerin ayak sağlığına nasıl uygunmu ortopedikmi?

Sayfayı Paylaş