gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Bebeğinizin kıyafetlerini yıkadınız mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

bebek yumuşatıcısı bebek kıyafetleri

selam kızlar
    bildiginiz gibi bebek ciltler çok hassastır ve iyi korunması gerekir
    bebeğimizin doğum çantasını hazırlarken vede dolaplarına kıyafetlerini asarken mutlaka yıkayarak ve ütülüyerek koymalıyız
    çünkü yenidoğan mikroplara karşı çok hassas
    yeni aldığımız kıyaeftlerin bize gelene dek hangi aşamalrdan geçtiğini bilemeyiz
    mutlaka yıkamalı ve ütülemeliyiz

Bebeğinizin kıyafetlerini yıkadınız mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözyaşını Yıkadın mı.."?!

Gözyaşını Yıkadın mı.."?!

Gözyaşını Yıkadın mı.."?! Dün gece kırık aynaların yüzüne düşürdüm öksüzlüğümü. Benim içim hiç şu anki gibi kokmadı. Hep çocukluk aktı damarlarımdan. Geveze yanımı hiç satmadım eskiciye. Benim hiç senin ki gibi ışıklı bir kentim olmadı. İşte bu yüzden hep sancıyan öfkeler bıraktım kendime. Bu şehir de bulamadığım her neyse o sendeydi. Ya sen benim ışıklı kentimdin ya...
  2. Bebek Kıyafetleri

Bebek Kıyafetleri

Merhaba melekler Eminim sitemizde bebişini büyütmüş birçok anne vardır bebişler büydükçe kıyafetler küçülmektedir ve kime versem acaba diye düşünüyorlardır bugün meleklerle sohbet ederken aklımıza geldi acaba bir yardım kampanyası yapsak bebişlerimizin giyilebilecek kıyafetlerini değerlendirsek diyorum eminim birçok arkadaşımız alıp kullanmak isteyecektir ne diyorsunuz bir sesinizi duyalım...
  3. Bebek kıyafetleri

Bebek kıyafetleri

bebek kıyafetleri Bakın bakın ne ciciler varmış burda teyzeleri :) ALLAH Bağışlasınnn
  4. Yeni doğan bebek kıyafetleri

Yeni doğan bebek kıyafetleri

bebek mevlüt kıyafetleri yenidoğan bebek kıyafetleri erkek yeni doğan yeni doğmuş yeni doğan bebek kıyafetleri, nelerdir, Dünyaya henüz yeni "merhaba" diyen o mis kokulu yeni doğan bebeğiniz için, birbirinden şirin bebek kıyafetlerini sunuyoruz Melek'ler:)
  5. Yazlık Bebek Kıyafetleri de paylaşır mısınız

Yazlık Bebek Kıyafetleri de paylaşır mısınız

Merhaba sizi ara ara takip ediyorum çok güzel ve faydalı konular açıyorsunuz özellikle çocuk modasını takip ediyorum sizin sitenizde ama ben bebeğim için uygun bir öneri konunuzu göremedim mümkünse bir de Yazlık Bebek Kıyafetleri modelleri paylaşır mısınız?

Sayfayı Paylaş