gebe
  1. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Konu, 'Gebelik' kısmında MAGENTA tarafından paylaşıldı.

Tüm gebelerin sabırsızlıkla beklediği anlardan biri de alışveriş zamanıdır.Toplum olarak da hep bekle bekle hele bi sekizinci aya gir ondan sonra hazırlarsın denir.Ama ben bekleyemedim.Acil olarak ilk anda lazım olacaklarımı aldım.Ama insan tecrübesiz olunca neler alacağını nelerin gerçek anlamda yararlı veya gereksiz alınmaması gerekenler neler bilemiyor.Ben de hem bana hem de gebe olan herkese biraz olsun katkı da bulunabilelim diye yardımlarınızı bekliyorum.Alışveriş listesi oluşturalım diyorum beraber hem de belki birimiz için çok gerekli olan bişey birimiz hiç kullanmadı.Fikirlerinizi paylaşmanız ümidiyle.Tüm gebe olanlara da Allah hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bebek alış veriş listesi hazırlamıştım.Konuya bakarak fikir edinebilirsin:)

http://www.meleklermekani.com/dogum...ma-hazirlik-bebek-icin-alisveris-listesi.html

3. selma ak

selma ak Forum Okuru

Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebekfix sitesinden alışveriş yapan var mı

bebekfix sitesinden alışveriş yapan var mı

bebekfix bu bebefix sitesinden alışveriş yapan avrmı memnun mu?
  2. Oruca uygun diyet listesi var mı

Oruca uygun diyet listesi var mı

Oruçluyken uygulayabileceğimiz oruçta diyet gibi algılayabilirsiniz arkadaşlarım da buna uygun bi diyet listesi var mı. Yani hem ibadetimizi yapsak hemde kilo almadan kilo versek varmı bi diyet listesi
  3. Tsk Yeni Komutanları Kim Listesi Var mı

Tsk Yeni Komutanları Kim Listesi Var mı

Tsk da istifa eden kuvvet komutanlarının yerine kimler geldi şimdi kim hangi komutan bilgi verir misiniz
  4. bebeklere ninni var mı

bebeklere ninni var mı

Kızım uyurken benim sesimi duymayı seviyor. Sesim pek iyi olmasada ona ninni söylemek istiyorum. Bebekler için ninnileri nereden bulabilirim arkadaşlarım.
  5. Doğuma hazırlık bebek için alışveriş listesi

Doğuma hazırlık bebek için alışveriş listesi

bu konu;doğuma hazırlık ve bebek alışverişi hakkında bilgiler vermektedir Dünyanın en güzel,en kutsal görevidir anne olmak..Bebeklerinin olacağını öğrenen çift ilk heyecanı yaşayarak ,bebek için ufak tefek gereksinimleri almaya başlarlar.Doğum yaklaştıkça bebek alış verişinde alınması gerekenler aşağı yukarı belli olur.Heleki cinsiyeti de öğrenmişseniz alışverişe başlamanın tam da...

Sayfayı Paylaş