gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek alışverişi için olmazsa olmaz dediğiniz şeyler neler?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar. 8 aylık gebeyim ve gebeliğim normal ilerliyor.Artık alışveriş yapmak istiyoruz ama gereksiz şeyler de almak istemiyoruz. Tecrübeli annelerin deneyimlerinden yola çıkarak soruyorum.Bebek alışverişinde mutlaka neler almak gerekir?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Tecrübeli bir anne olarak hemen konuya cevap vermek için atlıyorum:D:D İlk aylar için çok fazla birşey alma derim çünkü çok çabuk büyüdükleri için hemen küçülüyorlar. İlk etap da giymesi gereken giyecekler ise birkaç takım zıbın alırsın. Patikli altlar çok kullanışlı oluyor. Eğer yaz bebeği ise çıtçıtlı bodyler, penye battaniye,kış içinse kalın battaniye alırsan iyi olur. Hastane çıkışı tam takım alırsın yine... Bebek bezi, şampuanı, yıkamak için küvet tas v.s Zaten hediye de çok geliyor merak etme:D:DBüyüdükçe ihtiyaçlarına göre farklı takımlar ve giysiler alabilirsin.

bebek alışverişi için olmazsa olmaz dediğiniz şeyler neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Hepsi - Olmaz Böyle Şey

Grup Hepsi - Olmaz Böyle Şey

sey olmaz böyle sey olmaz böyle sey olmaz böyle sey olmaz böyle sey olmaz böyle sey olmaz böyle o tepenin yamacinda o deniz kenarinda o agacin altinda o korunun yollarinda dolasiyorsun sen simdi yine beraber gezdigimiz ayni yerlerde gözyasi dökmek artik neye yarar simdi benim yerimde bir baskasi var Olmaz böyle sey yoksa rüya mi tam mutlu oldum derken yiktin bütün dünyami ben bu dertten...
  2. Olmazsa Olmaz Dediğiniz 10 Üye...

Olmazsa Olmaz Dediğiniz 10 Üye...

Olmazsa Olmaz Dediğiniz 10 Üye kimdir? hadi bakalım arkadaşlar
  3. Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

Çok istemek öğretildi. Çok istersen Başarırsın çok istersen her şey yoluna girer Acaba gerçekten öle mi ? Eğer öle olsaydı dilenciler sabah akşam istiyorlar neden onlar zenginler sınıfına giremiyorlar ? Gerçi hemen karşı çıkıp diyebilirsiniz ki evi arabası olan dilenciler var piyasada Onlar dilenci değil dilenci taklidi yapanlar. E peki istemeyelim mi ? Herşey istemekle başlar orda bir...
  4. Bebek arabasının olmazsa olmazları neler?

Bebek arabasının olmazsa olmazları neler?

Merhaba herkese....Ben bebek arabası arıyorum şuan ve benim için bebek arabasının olmazsa olmazı yani önceliğim güvenirliği!Her koşulda bebeğinizi F1 pilotu gibi taşıyan bebek arabaları var.Örneğin Baby2go nun Avrupa güvenlik normlarına göre üretilmiş olması da Baby2go almak için haklı sebeplerimizden olabilirhahahaSizce bebek arabasında olmazsa olmaz özellikler nelerdir?
  5. Yapmaktan zevk aldıklarınız, olmazsa olmaz dedikleriniz????

Yapmaktan zevk aldıklarınız, olmazsa olmaz dedikleriniz????

neler yapmaktan zevk alıyorsunuz, olmazsa olmazlarımız neler güzel melekler:D mesela ben gezmekten ve insanlarla konuşup onları dinlemekten, eğlenmekten büyük zevk alıyorum, olmazsa olmazım ise; ailem, kocacım ve bebişim ;D e bide buradaki sizler ve muhabbetler :D

Sayfayı Paylaş