gebe
  1. trakyalı

trakyalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bebek alışverişi

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında trakyalı tarafından paylaşıldı.

bebek alışverişi ne zaman yapılmalı bebek alışverişine ne zaman başlanmalı Merhaba bayanlar buraya uzun süredir üyeyim ama aranıza katılmak yeni nasip oldu size danışmak istediğim bir konu var ilk bebeğim olucak 6 aylık hamileyim yavaş yavaş alışverişe başladım ama ne almam gerek hangisinden kaç tane almalıyım evet bebek mağazalarında yardımcı oluyorlar ama bazen ürünü satmak için en pahalısı ve çok gereksiz şeyler önümüze koyuyorlar burda benden çok daha tecrübeli ablalarımız annelerimiz vardır annem vefat ettiği için tek başıma yapmaya çalışıyorum herşeyi ama bazen çok çaresiz hissediyorum kendimi sanki doğuma kadar yetişmeyecek yada herşey eksik kalıcak bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.çok teşekkürler şimdiden

Bebek alışverişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Alışverişi

Bebek Alışverişi

bebek alışveriş oyunları bebek alışverişi oyunları bebekle alışveriş yapma alışverişi oyunu listesi Yeni doğacak bebeğiniz için hazırlık yapmak hem heyecan hem de keyif vericidir. Bebek eşyası ve malzemeleri üreticileri ilk çocukları doğacak anne ve babaların çok fazla para harcadıklarını keşfetmişler. Bebek mağazalarına gittiğinizde, alabileceğiniz bebek gereçlerini seçmekte...
  2. Alışveriş

Alışveriş

Bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir. Ev satın almak evlenmeye, toprak satın almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe, Elbise satın almak uzun ömmre, Peşin para ile veresiye mal almak rızkı yenilemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Almak ve Satmak.) (Yeterli tabir için, ne alınıp...
  3. Tuğba Büyüküstün Bebek Alışverişinde Görüntülendi

Tuğba Büyüküstün Bebek Alışverişinde Görüntülendi

tuğba büyüküstün onur saylak tuba büyüküstün hamile fotoğrafları tuba büyüküstün haberler ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz Temmuz ayında sessiz sedasız Onur Saylak'la evlenen Tuba Büyüküstün alışverişte görüntülenmiş melekler. :) Paris'te nikah masasına oturan Tuba Büyüküstün Onur Saylak çifti ikiz bebek bekliyorlar. Bebeklerine alışveriş yaparken görüntülenen çiftle ilgili...
  4. Doğuma hazırlık bebek için alışveriş listesi

Doğuma hazırlık bebek için alışveriş listesi

bu konu;doğuma hazırlık ve bebek alışverişi hakkında bilgiler vermektedir Dünyanın en güzel,en kutsal görevidir anne olmak..Bebeklerinin olacağını öğrenen çift ilk heyecanı yaşayarak ,bebek için ufak tefek gereksinimleri almaya başlarlar.Doğum yaklaştıkça bebek alış verişinde alınması gerekenler aşağı yukarı belli olur.Heleki cinsiyeti de öğrenmişseniz alışverişe başlamanın tam da...
  5. Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Tüm gebelerin sabırsızlıkla beklediği anlardan biri de alışveriş zamanıdır.Toplum olarak da hep bekle bekle hele bi sekizinci aya gir ondan sonra hazırlarsın denir.Ama ben bekleyemedim.Acil olarak ilk anda lazım olacaklarımı aldım.Ama insan tecrübesiz olunca neler alacağını nelerin gerçek anlamda yararlı veya gereksiz alınmaması gerekenler neler bilemiyor.Ben de hem bana hem de gebe olan...

Sayfayı Paylaş