gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Bebek anne karnında yıldızların etkisinde

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bebeğinizin anne karnındayken yıldızlardan aldığı etkileri merak ediyor musunuz?

Ruh enerjisinin fiziksel beden haline gelmesi için ana rahmine en karne olduğu nokta, 24 saat içinde Burçlar kuşağının etkilerini alır. Ay ise her 28 günde bir, gelişmekte olan fiziksel bedeni etkilemeyi sürdürür.

Ceninin dokuz aylık gelişimi süresince gezegenlerin çeşitli yönlerde etkileri vardır.

Birinci ay: Satürn enerjisi genel yapıyı oluşturur.

İkinci ay: Jüpiter enerjisi tümörleri etkiler.

Üçüncü ay: Mars enerjisi kanı etkiler.

Dördüncü ay: Güneş enerjisi vücut ısısını verir.

Beşinci ay: Venüs enerjisi fiziksel güzelliği etkiler.

Altıncı ay: Merkür enerjisi hareketleri ve sinirleri etkiler.

Yedinci ay: Ay enerjisi bebeğin duyguları üstündeki etkisini tamamlar.

Yedinci aydan sonra bebek doğabilir ama yaşayabilmesi için çok iyi bir bakım ister. Bu nedenle,

Sekizinci ay: Satürn enerjisi bebeği yeniden etkileyerek kas ve kemiklerinin güçlenmesini sağlar.

Dokuzuncu ay: Son olarak Jüpiter, tüm yaşam elemanları için yeniden enerji verir.

Bebek anne karnında yıldızların etkisinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğin anne karnındaki yaşamı

bebeğin anne karnındaki yaşamı

2 buçuk aylık gebelik bir buçuk aylık bebek görüntüleri 1 cenin bebeğin anne karnındaki yaşamı bir hamilelik Bebek Karnınızda Nasıl Yaşıyor? Ağzınla yemek yiyor, burnunuz ve ciğerlerinizle soluk alıyorsunuz. Fakat cenin belirli nedenlerden ötürü böyle yapamaz. Sizin gibi beslenmesi ve soluk alması için doğumu beklemesi gerekir. Şimdilik, beslenmesi ve gelişmesi için gerekli besin ve oksijeni...
  2. Annenin Karnindaki Bebek...

Annenin Karnindaki Bebek...

anne karnındaki bebeğin allahla konuşması anne karnındaki bebeğin allah la konuşması allah la videosu karnında ile konuşan bebek karnında ile konuşan bebek videosu
  3. Anne Karnındaki Bebek Konuşmaları :]

Anne Karnındaki Bebek Konuşmaları :]

anne karnındaki bebeğin allahla konuşması bebekle allahın konuşması anne karnındaki bebeğin allah la bebegin allahla allah la videosu Anne Karnındaki Bebek Konuşmaları :] *Ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari ... *Star warz anduroyidi miyiz insan mıyız belli değil arkadaş, aylardır iki büklüm bekliyoruz... *Ulean 5 aydır tekmeliyom tepki yok!!! Du ben bunu bi ısırayımm......
  4. anne karnında bebek fotoları

anne karnında bebek fotoları

4 haftalık bebek görüntüsü 25 haftalık bebek 25 görüntüsü anne karnında 4 haftalık ARKADAŞLAR LÜTFEN RESİMDEN SONRA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
  5. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

Bebeğin anne karnındaki hareketleri

bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...

Sayfayı Paylaş