gebe
  1. yeni anneyim

yeni anneyim Forum Okuru

bebek arabası kullananların yorumları ve tavsiyeleri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında yeni anneyim tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar henüz çiçeği burnunda bir anneyim kırkımız geçenlerde çıktı bebeğimle birlikte arada dışarı çıkmak istiyorum ve onun rahat edebileceği benimde rahatlıkla kullanabilecğim bir bebek arabası istiyorum bu arada arabamın bagajına sığabilecek bir model olursa çok sevinirim çünkü bazı bebek arabaları bagaja sığmıyor kolaylıkla katlayıp arkaya koyabileceğim bir araba istiyorum tavsiyesi olan varsa sevinirim

bebek arabası kullananların yorumları ve tavsiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek arabası

Bebek arabası

Rüyada bebek arabasını çekmek, telaşa neden olan bir durumun ortadan kalkacağına işaret eder. Arabada eğer güzel bir bebek de varsa sorun kalkacağı gibi iyi bir kısmet de gelecek demektir
  2. Melişler bebek arabası baston puset tavsiyelerinizi duyayım

Melişler bebek arabası baston puset tavsiyelerinizi duyayım

Bebeğime yer kaplamadığı için baston puset araba almak istiyorum da hangi marka alayım hangisini tavsiye ediyorsunuz fiyat aralığı ve marka vermeniz mümkün mü ? Sağolun.
  3. Bebek Arabası Nasıl Seçilir ?

Bebek Arabası Nasıl Seçilir ?

bebek arabası seçerken bebek arabası seçimi Havalar bir iyi bir kötü de gitse artık önümüz yaz melekler, güneşli havalara az kaldı. :) Eğer bebeğiniz de varsa artık size gün doğdu. Giydirirsiniz bebeğinize ördüğünüz en şirin hırka modelleri içinden birini, koyarsınız arabasına çıkar gezersiniz, güneşlenirsiniz. Eğer hala bir bebek arabası almadıysanız da üzülmeyin, vaktiniz varken iyice...
  4. Inglesina Classica Bebek Arabası Modeli, Tanıtımı ve Fiyatı

Inglesina Classica Bebek Arabası Modeli, Tanıtımı ve Fiyatı

inglesina classica bebek arabası, inglesina classica bebek arabası fiyatı, bebek arabası modelleri Sevgili melekler, taze anneler için muazzam bir bebek arabası modeli tanıtımımız var. Bundan sonra bebeğinizle olan gezintileriniz sizin için son derece eğlenceli geçecek. Oda atmosferindeki geniş iç hacim haznesi ve kaliteli İtalyan kumaşıyla Inglesina Classica bebek arabası, bebeğiniz için...

Sayfayı Paylaş