gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebek arabası ne zaman alınmalı kızlar yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim bebişim şu anda 4 aya girdi acaba hangi ayda bebek arabası alıp kullanmam gerekiyor = Sağolun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence 6 aydan sonra bebek arabası almanızın vakti gelmiştir. Daha detaylı bilgiler için BURAYA TIKLAYIN ve istediğiniz tüm bilgilere ulaşın arkadaşım.

Bebek arabası ne zaman alınmalı kızlar yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Önemli Kararlar Ne Zaman Alınmalı?

Önemli Kararlar Ne Zaman Alınmalı?

Mutsuz olduğunuzda sadece elinizde ne olduğunu, mutlu olduğunuzda ise gelecekle ilgili fırsatları görürsünüz. Bu bir mantra değil. Chicago Üniversitesi Psikiyatristi Aparna A. Labroo ve Georgia Üniversitesi Psikiyatristi Vanessa M. Patricky, yaptıkları bir araştırmada insanların içinde bulundukları durumun onların kararlarını nasıl etkilediğini belirledi. Ruh hali deneyimleri Psikiyatrist...
  2. Kızlar bebek arabası alırken nelere dikkat etmek gerekir söylermisiniz bana

Kızlar bebek arabası alırken nelere dikkat etmek gerekir söylermisiniz bana

Kızlar bebişime araba alacağım araba alırken nelere dikkat etmem gerekiyor ? Daha önce kullananlar yorumlarsa sevinirim. Sağolasın Melekler mekanı :D
  3. soru: kızlar bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım yardım edin

soru: kızlar bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım yardım edin

Bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım kızlar. Sizler ne yaptınız bu normalde kendiliğinden gelişen bir süreç midir ? Bebeğiniz kendi kendine mi emekliyor. Birde bebeğimin ayakları baya soğuk geliyor bana bu normal mi ?
  4. bebeğim uyumuyor kızlar yardım edin

bebeğim uyumuyor kızlar yardım edin

Bebeğim var 1.5 aylık ve doğduğundan beri uyku sıkıntısı yaşıyoruz, artık düşüp bayılacam o derece, doğumdan evvel burdan bilgi alıyordum o yüzden size sormak istedim.Şu an daldı soluğu burda aldım.Ne olur siz yazın ben sonra okuyacam
  5. bebeğim çok gazlı ne yapmalıyım yardım edin :((

bebeğim çok gazlı ne yapmalıyım yardım edin :((

2 aylık bebeğim var şu anda uyuyor ve size sormak istiyorum , özellikle artan gaz sancıları yüzünden bebeğim ne uyuyor ne uyutuyor, sizler bana ne tavsiye edersiniz? Ne yapabilirim ? :(

Sayfayı Paylaş