gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebek arabası tavsiyesi istiyorum kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2011 yılında bir kızım oldu şu anda 3 aylık daha ele geliyor araba için erken olsada şimdiden bebek arabası arayışına girdim. Lütfen bana güzel ve kullanışlı bir bebek arabası tavsiyesi verir misiniz. Sizler hangisini kullandınız ve hangisinden memnun kaldınız acaba ?

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    3 aylik ele geliyo daha derken ne demek istedin ki anlamadim:(

3. efeninannesi

efeninannesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence Baby2go yu denemelisin güvenirliği tartışılmaz.Ekonomik oluşu da cabası:attention:

Bebek arabası tavsiyesi istiyorum kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek arabası

Bebek arabası

Rüyada bebek arabasını çekmek, telaşa neden olan bir durumun ortadan kalkacağına işaret eder. Arabada eğer güzel bir bebek de varsa sorun kalkacağı gibi iyi bir kısmet de gelecek demektir
  2. Kız bebek istiyorum

Kız bebek istiyorum

kiz bebek istiyorum kız bebek istiyorum kiz cocuk kız çocuk cocugu Merhaba benim 7 yaşında bir oğlum var. Birde kızım olsun istiyorum 25.02.1981 doğumluyum son adet tarihim: 20.ekim.2009 31 gündebir adet oluyorum kızım olması için bana uygun tarihler nelerdir lütfen cevaplarmısınız
  3. Kızımın bebek arabası; KRAFT TWİST

Kızımın bebek arabası; KRAFT TWİST

Merhaba melekler .... İştee bu benim tızıma aldığım bebek arabası.... Çok büyük bir heycanla araştırdım ve tızıma en güzeli olarak bunu buldum... ;))) ah bi de dünyaya gelsede bol bol gezsek kızımla....
  4. Kızlar bebek arabası alırken nelere dikkat etmek gerekir söylermisiniz bana

Kızlar bebek arabası alırken nelere dikkat etmek gerekir söylermisiniz bana

Kızlar bebişime araba alacağım araba alırken nelere dikkat etmem gerekiyor ? Daha önce kullananlar yorumlarsa sevinirim. Sağolasın Melekler mekanı :D

Sayfayı Paylaş