gebe
  1. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0

bebek bakım ürünlerinde tavsiyeleriniz

Konu, 'Gebelik' kısmında berranur tarafından paylaşıldı.

mustela kullananlar mustela bebek ürünleri kullananlar bübchen bebek bakım seti bakım seti ürünleri forum sevgili anneler ve anne adayları Allah nasip ederse şubatta miniğime kavuşucam inşallah sağlıkla gelsinler tüm bekleyen anneler içinde hayırlı doğumlar diliyorum ben özellikle tecrübeli annelere ve bnm gibi alışveriş için sabırsızlanan adaylara sorma istiyorum hangi marka bakım ürünlerini kullndınız yada tercih ettiniz memnunmusunuz bilgi verirseniz çok sevirin
    hepimiz o cennet kokulularımızı sağlıkla kucaklayalım inşallah kızlarr

2. niisam

niisam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayırlı olsun yeni sayfan dediğim gibi ben johnsos baby kullanıyorum ama iyimi yada kötümü yapıyorum bilmiyorum şimdiye kadar bir yan etkisini görmedim.

3. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    saol cnm bende ii die okudum netten kullananlar memnunlar bide kokusuda çok güzelmiş konak pişikte olmamışsa ne güzel olmazda hiç inşallah niveanın atta çantası vardı ama vazgeçtim ondan yorumlar pek güzel değildi zor bi iş bu yaa:) hayırlsıyla sağlıkla glsinlerde gerisi aslında okadarda öenmli değil alınır yapılır yeterki sağ salim allaım kcaklarımıza sende büyttün maşallah sağlıkla büyümeye devam etsin miniğin cnm öpüyorum sizi

4. niisam

niisam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende öptüm. bebeğini inşlh.sağlıcakla kucağına alırsın benimkiside çantanın içinde set olarak satılıyordu.

5. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    hmm sanırım iyiki doğdun hediye seti dimi cnm 4parça fiyatıda ii görünüyo zaten bakiim çarşıda aynı şekilde bulabilirsem alırım biraz daha fikir aliim sizlerden ondan sonra aceleye gerek yok zaten günler geçse hayırlısylaa

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ben bübchen alcam cnm hem ebemiz hem tecrübeli arkadaslarimizin tavsiyesi

7. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı markayı dusunuyorum duyduguma gore ıyımıs deneyecegız artık..... ayrıca nurcum cok sagol aklımdaydı boyle konu sormak ıstıyordum ısabet olmus tesekkur ederım canım.....

8. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bebişime mustela aldım :) bi arkadaşım kullanıyodu çok memnun kaldı.

9. cido84

cido84 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    selamlar, eh tecrübeli bir anne olarak yardım etmek isterim. bence bebek ürünlerinde en iisi dalin. bebek bezinde de göbek oyuntusu olanlardan almanı tavsiye ederim. birde bebekler için eczanelerde küçük manikür seti var oda çok işe yarıyo.. sorun olursa yardım etmek isterim Berra nur, Rabbim oğlunu hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.. sağlıcakla..

10. selma ak

selma ak Forum Okuru

bebek ürünleri neden bu kadar pahalı mağazalarda? bende artık çareyi online siteler de buldum hem ekonomik hemde çeşit çok ?

bebek bakım ürünlerinde tavsiyeleriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cilt bakım ürünleri

cilt bakım ürünleri

Deri Bakım Ürünleri Parfüm, losyon ve kozmetikler alerjik kontakt dermatite neden olabilir. Bazı kişiler kozmetik ürünlerdeki koku maddelerine hassastır. Diğer bir kısım hastalar ise kozmetik maddelere bozulmayı engellemek için konulan Koyuyucu maddelere karşı alerji gelişebilir. Koku veren maddeler karşı alerjisi olanlar kokusuz kozmetik ürünleri kullanmalıdır. Fakat kokusuz ürünler bile,...
  2. Tırnak bakım tavsiyeleri

Tırnak bakım tavsiyeleri

tırnak bakım, tavsiyeleri, önerileri, bilgileri, tüyoları, hakkında bilgiler ve dahası burada arkadaşlar. Güzel ve bakımlı kadın, baştan aşağıya bakımlı olmalıdır. Güzel ve bakımlı kadın olmanın detaylarından biri de bakımlı ve sağlıklı tırnaklardır Melek'lerim. Tırnak bakımınız ellerinizin ve ayaklarınızın hem sağlığı hem de estetik görünüşü açısından son derece önemlidir. El tırnakları...
  3. Bebek şampuanları ve diğer bakım ürünleri hakkında...

Bebek şampuanları ve diğer bakım ürünleri hakkında...

Merhabalar:) 10 aylık bir bebeğim var ve onun cildi hassaslaşınca fark ettim ki bebeklerimizin gıdaları kadar ciltlerinin de beslenmeye ihtiyacı var. O günden beri de dogal ürünler kullanmaya çalışıyorum. birkaç doğal ürün denedim. geçenlerde bir kozmetik markete girdiğimde bübchen markası hakkında bilgi verdiler dikkatimi çekti ve birkaç ürününü satın aldım iyi geldi bebeğime oldukça. belkı...
  4. Bebeği Uyumayan Annelere Tavsiyeler

Bebeği Uyumayan Annelere Tavsiyeler

bu konu uyumayan bebekler için tavsiyelere yer vermektedir. Özellikle ilk kez anne baba olanların sıklıkla yaşadığı bebeklerde uyku sorunu birçok anne babayı çaresiz bırakıyor. Bebeğinizin neden ve niye ağladığını bilemeyip çaresizlikten onunla birlikte ağlayan birçok yeni annelere bu yazımızda çok özel tavsiyeleri paylaşıyoruz. Eğer bebeğiniz sürekli ağlıyorsa ve uyumuyorsa mutlaka bir...
  5. tecrübeli annelerden bebek bakımı tavsiyeleri

tecrübeli annelerden bebek bakımı tavsiyeleri

selam melekler henüz çiçeği burnunda bir anneyim ve ilk kez anne oluyorum yenidoğan bebek bakımı hakkında bana tecrübelerinizden söz edermisiniz

Sayfayı Paylaş