gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bebek Battaniyesi Açıklamalı

Konu, 'Battaniye Modelleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Açıklamalı bebek battaniyesi nasıl yapılır ? Bebek Battaniyesi Yapılışı

İpi iki kat kullanın. 81 ilmek haraşo başlayın ve 3 cm ördükten sonra kenardan 4 haraşo bordur ilmeği örüp nohut örneğini kurun. 4 ilmek bordur haraşosu ile sırayı bitirin. 12 cm nohut örgüsünü örüp 13 cm düz örün. Tekrar 12 cm’lik nohut, 13 cm’lik düz ve tekrar 12 cm nohut örgüsünü örün. 3 cm haraşo ile örgüyü bitirin.

Nohut örneği (Ajur)

1. sıra ters örün. 2. sıra 4 kenar haraşo ilmeğinden sonra, 1 düz ilmekten 3 ilmek çıkartın. Yandaki 3 ilmeği birlikte alın ve sırayı bitirin. 3. sırada ters örün. 4.sırada 2.sıradan işlemi tekrar edin.

Kolay gelsin.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    sadmincan banada öğret örgüyü ben bilmiyom :D:D

Bebek Battaniyesi Açıklamalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek battaniyesi 1

bebek battaniyesi 1

bebek battanyeleri bebek batanıyesı bettaniyeleri cocuk battanyesi bebekbatanıyesı 2008 2009 yılı çok süper bebek battaniye modelleri burada
  2. bebek battaniyesi

bebek battaniyesi

evet melişler sonunda yeni bir bluetooth aldım yaptığım battaniyeyi ekliyorum umarım beğenirsiniz
  3. Bebek battaniyesi örmek istiyorum

Bebek battaniyesi örmek istiyorum

Balonlu ayıcıklı battaniyeyi örmek istiyorum. Örgüsü nasıl yapılıyor. Resmi en kolay nasıl çıkarabiliriz
  4. Kurdele Nakışı Bebek Battaniyesi

Kurdele Nakışı Bebek Battaniyesi

Kurdele Nakışı Bebek Battaniyesi modelleri ya da örneği varsa lütfen bu sayfadan paylaşın.
  5. Bebek Battaniyesi Örnekleri

Bebek Battaniyesi Örnekleri

Bebek Battaniyesi Örnekleri istiyorum sizden ama mümkünse yeni örnekler olursa çok sevinirim torun geliyor torunnn :D

Sayfayı Paylaş