gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek bezi stokluyorum kaç tane almalıyım sizce?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hayirli aksamlar ben 6. Ayimi bitirdim bebek icin alisveris yapioruz artik bazen cok uygun bebek bezleri oluyo kampanyadan ben tecrubeli annelere adminlere sormak istedim hangisinden almak gerekir kac numaradan kac paket harcadiniz simdiye kadar

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Aslında stok yapmak ne denli doğru olur bilemeyiz çünkü bebeklerin cildi çok hassas bazen allerji yapabiliyor bezler ancak en iyi markayı alacağım bir şey olmaz diyorsanız yaş gruplarına göre ikişer paket alabilirsiniz çünkü bebekler çk hızlı büyüyorlar :tik:

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bence en ıyı markaya alıstırma sonra donusumu zor oluyo pişik oluyolar altı usrtu pısletıyolar normal bı markanınkını alabılırsın :D:D

4. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

hiç düşünmemiştim yanllız iyi mantıkmış :)) bende stoklayayım bari :))))

5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ben anne değilim ama iki tane bebek büyüdü elimde ve şukadarını sölim stok hiç matıklı değil bazen bebeğin cildi en ii markaya karşı bile tepki verebiliyor.ilk yiğenimde prima aldık kabardı.huggies die bi marka var onu aldık yine tepki gösterdi ve biz canbebeyi pek beğenmediğimizden almak istemedik ama en son ona kalınca denedik ve onda problem yaşamadan 2 yaşına kadar kullandık.yani ucuz alayım derken verdiğin paralarda boşa gidebilir.

TİTAN bunu beğendi.
  6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

alt ustu ıkı lıra oyna yanı fark olarak :D:Dsacma

7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Özgüle katılıyorum, stok mantıklı değil, bebeğin cildi nasıl tepki verir bilemezsiniz. Siz stok işini bebeğiniz doğup, bir markaya alışınca yaparsınız, büyük boylardan atarsınız kenara birer ikişer :)

8. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben prima kullanıyorum.yeni doğan aldım ilk.1 ay bile kullanamadı diyebilirim.kızım şimdi 2 aylık ve 2 numara kullanıyorum çokta memnunum.daha hiç pişik olmadı.poposunu sürekli temiz tutarsan ve kremlersen bişey olmaz bence.krem olarakta sudocrem kullanıyorum.

bebek bezi stokluyorum kaç tane almalıyım sizce? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaç tane çocuk...........

kaç tane çocuk...........

mekanda evli bayanlar var merak ettim kaç çocuğunuz var 3 ve fazlası var mııııııı.........:fırtına::pasi::dil:
  2. Bebek bezleri

Bebek bezleri

değişik, ilginç bebek bezleri, hangileri modelleri hepsi burda arkadaşlar bebişlerinize özell bezler pedler herşey onlar için değilmi:) Dalin tek kullanımlık alt değiştirme örtüsü Baby jem alıştırma külodu huggies dry nites emici gece külodu Baby jem alt açma pedi fügürlü alt açma pedi Evy baby kremli yeni doğan bezi Bayb neo organil pamuk alıştırma külodu...
  3. kaç tane ojeniz var?

kaç tane ojeniz var?

ilk ben başliyim 18 tane var ve daha da artacak peki ya sizin kaç tane ojeniz var?
  4. Süt (bebek) dişleri kaç tanedir?

Süt (bebek) dişleri kaç tanedir?

bebeğin süt dişi kaçtanedir,bebeğin süt dişleri ne zaman dökülür,bebeklerde süt dişleri kaç tane çıkar,bebeklerde diş ne zaman çıkar,bebeklerin süt dişleri hakkında bilgiler Diş çıkaran bebeklerde sürekli salya akıtma ve bulduğu her nesneyi ısırma davranışı görülmektedir. Ağrı gece boyu bitmeyen huzursuzluklar bir anda çıkan yüksek ateş ve aniden gelişen ishal bebeğin diş çıkardığının...

Sayfayı Paylaş