gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek çamaşırları için hangi bebek detarjanını öneriyorsunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebeğinizin çamaşırları için hangi bebek deterjanını kullanıyor ya da öneriyorsunuz? Tecrübelerinizi aktaırsanız sevinirim.Doğuma az bir zaman kaldı, alışverişlerimi bitirmek istiyorum :)

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ben ünlü markanin özellikle bebek ve alerjik bunyeliler icin olan toz ve jel deterjanini kullandim.ama jel olan daha iyi.

bebek çamaşırları için hangi bebek detarjanını öneriyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek sahibi olmak için hangi dualar okunmalı

bebek sahibi olmak için hangi dualar okunmalı

selam hanımlar eşimle yıllardır bebek sahibi olmak için uğraşıyoruz. Yer gök dua üzerine demişler acaba bebek olması için okunacak dualar hangileri yazarsanız sevinirim
  2. bebeğim iri diye doktorum sezaryen öneriyor

bebeğim iri diye doktorum sezaryen öneriyor

Mehaba.Ben 40 haftamın içindeyim, bebeğim çok iyi ve tam 4350 grmış.Yalnız doktorum bebeğin iri olması sebebiyle sezaryeni ööneriyor. İlk doğumum normaldi buna da kendimi normal diye hazırlamışken sezaryen denmesi gözümü kotrkuttu.Benim yerimde olsanız ne yapardınız?
  3. bebeğimin yüzü için hangi nemlendiriciyi kullansam?

bebeğimin yüzü için hangi nemlendiriciyi kullansam?

Bebeğimin özellikle banyodan sonra yüzü kuruyor, tahriş oluyor sanki. Hangi nemlendirici sürebilirim, ona zarar vermeyecek. Tavsiyeniz varmı?
  4. Aileler Bebeğiniz İçin Hangi Hazırlıkları Yaptı ?

Aileler Bebeğiniz İçin Hangi Hazırlıkları Yaptı ?

Melekler, annelik heyecanı sizi sarmışken artık son günlere yaklaşıldığında mutlaka bazı hazırlıklar da başlamıştır. Kılık kıyafet, kullanılacak malzemeler, yatağı, puseti, beşiği, arabası derken bir yığın alışveriş sizi bekler. Bazen ve umumiyetli aileler de bu keyifli alışverişlere yardımcı olurlar. Sorumuz şu, aileleriniz bebek alışverişi için neler aldılar ya da alacaklar ? Durum nedir ?...
  5. tüp bebek için hangi evraklar lazım

tüp bebek için hangi evraklar lazım

ben 6 yıllık evliyim bebeğimiz olmuyor.doktor tüpbebek önerdi.Devletin yardımından yararlanmak istiyorum hangi evrakları götürmeliyim birde yaşım 38 yardımdan faydalanıyormuyum?faydalanıyorsam kaç kez deneme şansım var?

Sayfayı Paylaş