gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bebek (canlı)

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

rüyada bebek kusması rüyada kusan bebek görmek kusması görmek bebeğin bebeğin kustuğunu yeni doğmuş çocuk üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya, Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya - yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi..-; Hassta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Doğum, Beşik, Çocuk.)Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir. Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun.Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.Rüyada bebek görmek kismet açikligina, sansa isarettir. Rüyasinda bir bebegi sevip oksadigini görmek, bekleme-digi bir yerden bir haber alacagina; bebegin agladigini ve onu susturmaya çalistigini görmek, bir ticaretten kazanç için ugrastigina; bir bebegi bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmis olarak buldugunu görmek, uzak akrabasindan beklemedigi bir mirasa konacagina; bir bebegin besigini salladigini görmek, bir ise girip mutlu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye isaret eder. Rüyada kiz çocugu görmek ise bolluga, serefe, zorluktan sonra kolayliga isaret eder. Kiz çocugunu görmek, sevinçli bir isle karsilasilacagina isaret eder. Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir

SadmiN bunu beğendi.
  2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bebek (canlı)
    tşkkrler canım paylaşımın için :)

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

teşekkürler paylaşımın için

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sendemi bebek gördün rüyanda jellicim :D:D

5. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    teşekkürler emeğine sağlık yüreğine sağlık:)

6. sinyora

sinyora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yaaa ben dün gece bi rüya gördüm hala etkisindeyim,çok kötü oldum
    rüyamda bi oğlum olmuş yeni dıoğum yapmışım ama erken doğmuş
    hayati tehlikesi var,ben çok üzülüyorum filan,annem ablam filanda var yanımda
    onlar diyor yaşamaz bu çocuk çok erken doğdu(ne destek ama değilmi)
    sonra bebek kusuyor ama normal bi kusma değil yani,sanki organlar filan çıkıyor içinden
    ben yardım ediyorum kusması için,kusarsa içindeki pisliklerden kurtulup hayatta kalır diye,sonra yine kusuyor ama bu sefer böyle denizanası gibi beyaz cıvık bi madde çıkarıyor ablam o zaman diyor tamam içindeki pisliği attı artık diye
    yani yaşayacakmış artık,ayy çok kötüyüm hala nerdeyse ağlayacağım kızlar
    ne demek bu rüya şimdi bilgisi olan varmı

7. sinyora

sinyora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar yokmu rüyama yorum yapabilecek birileri
    çok kötü hissediyorum kendimi

8. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

canım bebek herzaman için haberdir ve erkek çocuğu görmek daha da güzeldir rüya yorumlamayı bilmem ama bence gördüğün yada duyduğun bişeylerin etkisinde kalmış olabilirsin yada şöyle diyeyim bir haber alacaksındır bu sıkıntılıdır bu sıkıntıda bebeğin rahatsızlığıdır rüyanda gördüğün gibi sıkıntılı bi haberden daha ferah temiz bir haber alacaksın diye düşünüyorum ben :) Allah rüyanı hayırlara vesile etsin canım....

9. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

merhaba benim rüyamı açıklarmısınız

10. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

bende iki tane erkek bebek gördüm.

11. askgemisi

askgemisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben rüyamda 2 li 3 lü 4 lü 5 li üs üste canlı bebekler gördüm herhalde hatırladığım kadarıyla hepsi kızdı hemen hemen evinin tav anına kadar yakındı en üste 5 yaşında bir kız çocuğu tırmandı yukarı kadar sonra bebeklerin üstüne oturdu. bende koktum bebekler ezilecek diye öylece bakakaldım. bu rüyayı ,ACİLEN, yorumlarmısınız.Daha hala etkisindeyim.Ben şu anda kendimi tanıştırayım. Askgemisi benim kızımdır.Ben annesiyim, 05,o6 ,1968.doğumluyum benim gördüğüm rüyayı yanıtlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler diliyorum.Forumunuz çok güzel her şey var burada,sağlıkla kalın hoşçakal.

Son düzenleme: 17 Haziran 2009
  12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelbir bebek gördüm vvve bu benim kuzenimin bebekliğiiiydii :))

13. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkrler canım

14. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

kusan bebek gormek

merhaba ben dun gece ruyamda suda bir bebek gordum su sallandikca o bogulmaya basladi onu hemen aldim ters cevirip elimle karnina bastirtim su ciksin diye sonra su cikti ve kusmayada basladi cok kustu heryer kusmuk oldu sonra onu temizlemeyey calistim heryeri batmisti suyla yikadim.ne demek bu cok etkilendim bu ruyadan yorumlarsaniz sevinirim.simdiden tesekkrler...

15. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    bebek gördüm böyle 6-7 aylık. Mükemmel birşeydi ya.
    kızdı, sarışın masmavi gözleri vardı gerçekten çok güzeldii.
    dün gördüm o rüyayı hala aklıma gelince gülümsüyorum neşelii mükemmel bir bebektii :)
    umarım yorumlar gerçekleşirr güzel bir haber alırım :):)
    paylaşım için teşekkürler.

Bebek (canlı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç canlılar

ilginç canlılar

Evlerimizde yada işyerlerimizde sıklıkla karşılaştığımız canlılar vardır, birde bunun yanında hiç tanımadığımız yağmur ormanı canlıları, kutup canlıları yada çöl hayvanları vardırki bunları ancak belgesellerde gorebiliyoruz.Fakat gördüğümüz bu canlılar kendi dünyalarında mucizevi bir yaşam sürdürmektedirler. Her canlı yaşadığı ortama olagan üstü bir uyum içerisindedir. Buna karşın beslenme,...
  2. Doğadaki canlılar

Doğadaki canlılar

Evlerimizde yada işyerlerimizde sıklıkla karşılaştığımız canlılar vardır, birde bunun yanında hiç tanımadığımız yağmur ormanı canlıları, kutup canlıları yada çöl hayvanları vardırki bunları ancak belgesellerde gorebiliyoruz.Fakat gördüğümüz bu canlılar kendi dünyalarında mucizevi bir yaşam sürdürmektedirler. Her canlı yaşadığı ortama olagan üstü bir uyum içerisindedir. Buna karşın beslenme,...
  3. Kediyi canlı canlı mikrodalgada yaktılar

Kediyi canlı canlı mikrodalgada yaktılar

Kediyi canlı canlı canlı mikrodalga fırında yakan gençler komşularına bir de not bıraktılar. Kanada'nın Alberta eyaletinde, yılbaşında girdikleri evin kedisini mikrodalga fırında yakarak öldüren gençler, hapse girmekten kurtuldu. Gençlik Mahkemesi Hakimi Shauna Miller, 16 yaşında olmaları sebebiyle isimlerini açıklamadığı iki gence, 1 yıl gözetim altında tutulma ve 100 saat de...
  4. Simbiyoz Canlılar

Simbiyoz Canlılar

simbiyoz canlılar simbiyoz simbiyotik canlılar simbiyotik yaşam örnekleri canlılarda "Simbiyoz" kelimesi, "birlikte yaşama" anlamına geliyor. Doğada türler arası olumlu ilişkiler, genel olarak simbiyoz olarak adlandırılıyor. İki veya daha fazla türün bu tip bir birlikteliğinden her iki tarafında yarar sağlaması durumuna göre, simbiyoz 3e ayrılıyor. Komensalizm...
  5. Canlı canlı dansöz oynatın

Canlı canlı dansöz oynatın

dansöz oynat ankara dansözleri ankara dansöz ankaralı dansözler oynat video Baya eğlenceli buyrun bakalım... Çal Oynasın

Sayfayı Paylaş