Rüyada Bebek (canlı) kusması görmek bebek görmek ne demek

Cevap: Bebek (canlı)

ben rüyamda 2 li 3 lü 4 lü 5 li üs üste canlı bebekler gördüm herhalde hatırladığım kadarıyla hepsi kızdı hemen hemen evinin tav anına kadar yakındı en üste 5 yaşında bir kız çocuğu tırmandı yukarı kadar sonra bebeklerin üstüne oturdu. bende koktum bebekler ezilecek diye öylece bakakaldım. bu rüyayı ,ACİLEN, yorumlarmısınız.Daha hala etkisindeyim.Ben şu anda kendimi tanıştırayım. Askgemisi benim kızımdır.Ben annesiyim, 05,o6 ,1968.doğumluyum benim gördüğüm rüyayı yanıtlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler diliyorum.Forumunuz çok güzel her şey var burada,sağlıkla kalın hoşçakal.

Son düzenleme:
kusan bebek gormek

merhaba ben dun gece ruyamda suda bir bebek gordum su sallandikca o bogulmaya basladi onu hemen aldim ters cevirip elimle karnina bastirtim su ciksin diye sonra su cikti ve kusmayada basladi cok kustu heryer kusmuk oldu sonra onu temizlemeyey calistim heryeri batmisti suyla yikadim.ne demek bu cok etkilendim bu ruyadan yorumlarsaniz sevinirim.simdiden tesekkrler...

bebek gördüm böyle 6-7 aylık. Mükemmel birşeydi ya.
kızdı, sarışın masmavi gözleri vardı gerçekten çok güzeldii.
dün gördüm o rüyayı hala aklıma gelince gülümsüyorum neşelii mükemmel bir bebektii :)
umarım yorumlar gerçekleşirr güzel bir haber alırım :):)
paylaşım için teşekkürler.

yaaa ben dün gece bi rüya gördüm hala etkisindeyim,çok kötü oldum
rüyamda bi oğlum olmuş yeni dıoğum yapmışım ama erken doğmuş
hayati tehlikesi var,ben çok üzülüyorum filan,annem ablam filanda var yanımda
onlar diyor yaşamaz bu çocuk çok erken doğdu(ne destek ama değilmi)
sonra bebek kusuyor ama normal bi kusma değil yani,sanki organlar filan çıkıyor içinden
ben yardım ediyorum kusması için,kusarsa içindeki pisliklerden kurtulup hayatta kalır diye,sonra yine kusuyor ama bu sefer böyle denizanası gibi beyaz cıvık bi madde çıkarıyor ablam o zaman diyor tamam içindeki pisliği attı artık diye
yani yaşayacakmış artık,ayy çok kötüyüm hala nerdeyse ağlayacağım kızlar
ne demek bu rüya şimdi bilgisi olan varmı
bu rüya hayırlı inşallah içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtulmuşsun yada manevi anlamda bazı kötülüklerden iyi şeyler yaparak kurtulacaksın

bebek gördüm böyle 6-7 aylık. Mükemmel birşeydi ya.
kızdı, sarışın masmavi gözleri vardı gerçekten çok güzeldii.
dün gördüm o rüyayı hala aklıma gelince gülümsüyorum neşelii mükemmel bir bebektii :)
umarım yorumlar gerçekleşirr güzel bir haber alırım :):)
paylaşım için teşekkürler.
canımm evli isen yakında bir çocuğun olacağına işarettir

merhaba ben dun gece ruyamda suda bir bebek gordum su sallandikca o bogulmaya basladi onu hemen aldim ters cevirip elimle karnina bastirtim su ciksin diye sonra su cikti ve kusmayada basladi cok kustu heryer kusmuk oldu sonra onu temizlemeyey calistim heryeri batmisti suyla yikadim.ne demek bu cok etkilendim bu ruyadan yorumlarsaniz sevinirim.simdiden tesekkrler...
hayatınızda zor olan işleri bile halledeceğinize işarettir her zorluğun üstesinden gelebilirsin

Geri