gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Bebek çorabından şık buketler,güller :)

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

Sevgili meleklerim bebeğiniz hızla büyür ve ona aldığınız birçok kıyafet artık miniğinize olmaz.Bunun başında ise çoraplar geliyor, bakın o çoraplarla neler yapılabiliyor? :bebeğim: [​IMG]

hadi kolları sıvıyalım meleklerim çok basit bir yapımla şık güllerimiz olsun :)

MaWiM ve beyazlale bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayy enteresan ve şaşırtıcı şıklıkta vallahi yaa :) Şaşırdım ve bayıldımmm :D:D Kesinlikle deniyecem :D

sılam_nisa bunu beğendi.
  3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    oğlan doğup büyüsün bende çiçek yapıp değerlendircem çorapları

sılam_nisa bunu beğendi.
  4. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    bende çok sevdim yaa nasipse yapcam :D
    dilek ben bu gidişle bebek beklemeden alıp yapacam ya :D aslında doğum yapan birine çok güzel bir hediyede olur bu :D

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bebeklerin çorapları çok küçük olduğu için genelde tekleri hep kaybolur böyle bir şeyle değerlendirebiliriz teklerini hahaha neden olmasın paylaşım için teşekkürler

sılam_nisa bunu beğendi.
  6. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    kayboluyor mu :D:D ozaman evet iyi olur böyle :D ben bebek yok ama gidipte alıp çorapları yapsammı diye bile düşünüyorum :D:D

Bebek çorabından şık buketler,güller :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buket

Buket

Çiçek demeti genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevinçli habere, Evliler için misafire ve sevince vesile olacak gelişmelere delalet eder. ( ayrıca Bakınız; Çiçek.)Eğer kişi bekarsa yeni bir evlenme teklifi, gönül macerasıdır. Evliler için ise yuvada mutluluğa sebep olacak yeni bir olaydır.Yeni bir gönül ilişkisine yorumlanır.Çiçek demeti genç kız için evlenmeye, bekar erkek için...
  2. siyah şık çoraplar

siyah şık çoraplar

siyah çoraplar siyah coraplı bayanlar çorap modası çorap ayak çoraplı ayaklar
  3. Şirin El Örgüsü Bebek Çorabı

Şirin El Örgüsü Bebek Çorabı

örgü bebek çorabı el örgüsü bebek çorabı örgü bebek çorap Bebek patiği örneklerini forumumuzda şimdiye kadar bolca paylaştık melekler :) Şimdi de bebeklerinizin ayağını ısıtacak şirin mi şirin minicik çoraplar örmek ister misiniz? İşte çorap örneğimiz ve yapılışı; Beden: 1-2 yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: El Örgü İpliği (% 100 Akrillk) Yaklaşık 100 gr....
  4. Desenli Naylon Çorap modelleri değişik ve şıklar

Desenli Naylon Çorap modelleri değişik ve şıklar

Desenli Naylon Çorap Modelleri Desenli Naylon Çoraplar Kışın mini etek modelleri ile elbise ve şort modelleriyle kombinlediğimiz birbirinden şık mı şık yeni kilotlu çorap modelleri arasından sizin için seçtiğimiz değişik naylon çorap modelleri sunuyoruz bu sayfamızda arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş