gebe
  1. arzu ö

arzu ö Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

''bebek düşünüyoruz'' diye gidip doktordan hamile çıkanlar...

Konu, 'Kadınlar' kısmında arzu ö tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba arkadaşlar... Hazırlık olsun dıye hormonşarıma baktırmak folık asıt başlamak için gittiğim hastanede pazartesi günü Beta hcg değerim 23.7 çıktı... Doktor gebelık var lakın dış gebelık de olabılır düşük de yapabılırsın şuan çok yeni gibi bi açıklama yaptı ..gerçekten regly tarıhıme 10 gun vardı daha...çarşamba gunu beta hcg değerim 93.7 ye yukselmıs,aynı zamanda da 39 olan kanım 35 e dusmus..doktor çok pınpırıklı bugun tekrar kan ver dedı ama gıtmedım yarın aıle hekımınde tahlıl yaptırıp en azından 1 hafta regly tarıhımın gecmesını bekleyeceğım..Her gun bana dıs gebelık rıskın var demesını dınleyemeyeceğim gercekten..bebek değil sayesınde dusuk bekler haldeyım allah korusun sınır ettı benı kadın...
    Ne olacağı bellı olmaz hepınıze hayırlısı olsun dıyorum..Nr kendımı çok kaptırıyorum,ne de umutsuzum...oluruna bıraktım ...
    bılgısı olan yardım ederse sevınırım sızde erken gelen bı gebelıkte hcgem yerınde bı değer mı ? regly olmama 1 hafta var henuz

''bebek düşünüyoruz'' diye gidip doktordan hamile çıkanlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Sacımı Nasıl Kestirsem??'Diye Düşünüyorsan Gir Buraya..!

'Sacımı Nasıl Kestirsem??'Diye Düşünüyorsan Gir Buraya..!

saçımı nasıl kestirsem erkek erkek saçımı nasıl kestirsem rüyada kahkül kestirmek saçlarımı Saçımızı kestirmeye karar vermeden önce ne istediğimize karar vermeliyiz. Saçımız mı ön planda olsun, yoksa yüzümüz mü? İşte yüz şekillerine göre ideal saç kesimleri. Hangi yüze hangi saç modeli yapılmalı? Bunun için önce yüz şekillerini bilmeliyiz. Yedi çeşit yüz şekli vardır. Bir yüzü oluşturan yedi...
  2. Bebeğinizin Emmek İstemediğinimi Düşünüyorsunuz?

Bebeğinizin Emmek İstemediğinimi Düşünüyorsunuz?

Bebeğiniz ilk doğduğunda nasıl emdiğini hatırlayın. Tamamen memeye odaklanmış, gözler kapalı, yumruklar sıkılı kendinden geçmiş bir şekilde meme emerler. Sanırsınız ki top patlasa duymayacaklar. Ancak bir süre sonra bu resim tamamen ya da kısmen değişebilir. 4. ayda bebekler artık emmede ustalaşmıştırlar ve beslenirken o kadar da dikkat kesilmeye ihtiyaçları yoktur. Artık daha fazla şeyle...
  3. Normal doğum diye gidip sezeryanla doğum yapanlar

Normal doğum diye gidip sezeryanla doğum yapanlar

normal doğum yapanlar sezeryanla doğum yapanlar sezeryan sezeryandan sonra normal sezeryandan sonra ne zaman hamile kalınmalı Bazen normal doğum ile gittiğiniz halde bir süre sonra doktorlar tarafından sezeryan doğum yapmanız konusunda karar alınır peki normal doğum yapacağınızı düşündüğünüz bildiğiniz halde neden son anda sezeryan kararı alınır hangi durumlarda doktorlar sezeryanı öneririr?...
  4. ne giysem diye düşünüyor musunuz?

ne giysem diye düşünüyor musunuz?

evet biz de 'of yarın ne giysem ya!' demekten,gardrop önünde dakikalar hatta saatler geçirmekten bıktık usandık.sonra baktık olacak gibi değil,dolapta ne var ne yok hepsini çıkarıp bunlardan kaç tane kombinasyon çıkar diye hesapladık (evet hesapladık),sayıyı şimdi yazmayayım :) onun yerine bakalım dolapta neler varmış ;) dolapta ne var?
  5. bebeğim iri diye doktorum sezaryen öneriyor

bebeğim iri diye doktorum sezaryen öneriyor

Mehaba.Ben 40 haftamın içindeyim, bebeğim çok iyi ve tam 4350 grmış.Yalnız doktorum bebeğin iri olması sebebiyle sezaryeni ööneriyor. İlk doğumum normaldi buna da kendimi normal diye hazırlamışken sezaryen denmesi gözümü kotrkuttu.Benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Sayfayı Paylaş