gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bebek Emzirme Yastığı , Şemaları ile Anlatım

Konu, 'Gebelik' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

emzirme yastığı emzirme yastık, yapılışı nasıldır, malzemeleri nelerdir, resimleri, ne demektir, hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bebeğinizin ve kendi sağlığınız için ;

Emzirme minderi ile artık bebeğinizi rahatça, sırtınız ağrımadan, doğru emzirme pozisyonunda rahatça tutarak emzirebilirsiniz. Bu buluş bebeğin emzirme veya biberon ile beslenmesinde hem anneye hem de bebeğe konforlu ve rahat bir ortam sunmak için geliştirilmiş melekler...

Anne emzirme işlemi esnasında kolların yorulmasına bağlı olarak bebeğin kaymasına neden olmaktadır. Emzirme sırasında annenin kollarının üzerinde emzirme işlemi için bebeğini yada bebeğini rahat ettirmek için kullanabileceği emzirme yastıkları yapabilirsiniz işte şemaları..

Annenin iyi yerleşmemesi, bebeğin sürekli kayması annenin aşırı yorulmasına neden olur. Aynı zamanda anne sırtını ve bebeğinin altını sürekli yastıkla desteklemesi gerekmektedir. Anne yatarken, otururken ya da ayakta emzirmesi esnasında bel ağrıları, sırt ağrıları, ortopedik duruş bozuklukları vb. gibi sorunlarla karşılaşabilmektedir....şimdiden kolay gelsin sevgiler....

Ayrıca alabileceğiniz o kadar çok noktalar var ki ;
    bebek malzemeleri satan yerler, alış veriş siteleri vs.

Bebek Emzirme Yastığı , Şemaları ile Anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emzirme ile İlgili Bilgiler

Emzirme ile İlgili Bilgiler

bebeklere rezene çayı ne kadar verilmeli emzirirken süt icilirmi emzirirken su içilirmi rezene çayı ne kadar içilmeli bebeklere verilmeli EMZİRİRKEN HER İKİ MEME DE VERİLMELİ Mİ? Her emzirmede ilk gelen süt daha az yağ içeren "ön süt"tür. Bebek emmeyi sürdürdükçe sütün bileşimi değişir, yağ miktarı artar. En fazla yağ içeren süt, emzirmenin sonunda salgılanan süttür. Buna 'son süt...
  2. Bebek yastıkları

Bebek yastıkları

bebek yastıkları nelerdir, kaç çeşittir hepsi burda arkadaşlar miniklere özel güvenli yastık çeşitlerini sizler için hazırladım arkadaşlar boğulma önleyici yastıkklar ayrıntılı bilgiye BURDAN ulaşabilirsiniz
  3. Bebek emzirme

Bebek emzirme

Bunun ne anlama geldiğini açıklar mısınız :/ Bikaç gündür böyle bebek emzirdiğimi görüyorum mavi gözlü çokta bakımlı bi bebek filan ne anlama geldiğini açıklarsanız çok sevinirim :)
  4. Bebek Örgü Şemaları Örnekleri

Bebek Örgü Şemaları Örnekleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Bebek Örgü Şemaları

Bebek Örgü Şemaları

Bebek Örgü Şemaları arıyorum lütfen buradan yeni bebek örgü şemalarını paylaşın hanımlar.

Sayfayı Paylaş