gebe
  1. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113

Bebek evliliği değiştiriyomu yoksa aşk hep aynımı:)

Konu, 'Çöplük' kısmında geveze tarafından paylaşıldı.

bebeğin evlilikteki rolü:)sevgili melekler şuan anne adayı değilim ama yakında olcam inşallah:hail:ama hep merak etmişimdir eşimle çok mutluyuz 14 ay oldu evleneli.ilk günlerdeki gibi aşkımız.toplumumuzda genelde söylerler ya 'çocuk olunca görcem ben sizi'diye.acaba hakikaten evliliği etkiliyormu,eve yeni bi üyenin katılımı:)şimdiden öğrenmek istiyorum bunu malum bende bebek istiyorum:hamileyim:tabi aynı zamanda aramızdaki aşkta bi değişim olsun istemiyorum.şimdi bu konuda tecrübeli olan melekler den fikir alayım.bebek evliliği etkilermi yoksa aşk bölünmez bi bütünmü:dugun:

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hımm güzel bir soru olmuşş:D:D çocuk mutlaka evliliği değiştirir
    bi defa kadın erkek artık anne baba olmuşturr daha farklı düşünürr

çocuk olmadan önce insan herşeye gözü kapalı atlayabilir ama çocuk varsa önce bir düşünürr ailesini çocuğunu düşünürr ona göre adım atar çocuk çok başkadır yuvada

insanın hayatını değiştirir tamamiylee artık gezmelerinizi onlara göre yemeklerinizi onalrın zevkine göre ayarlarsınız:D

hayatınızı tamamiyle çocuğun gelişimine ve büyümesine göre planlarsınızz

allah herkese nasip etsin hiç bir yuvayı çocuksuz bırakmasın inş:D

geveze bunu beğendi.
  3. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    aminnnnnnnnn cemoşumm.ama acık gözüm korktu sanırım ya.özgürlük bitçek yani:)

4. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Çocuk sahibi değilim olmayıda düşünmüyorum ama kesinlikle değiştireceğine inanıyorum.

Bebek evliliği değiştiriyomu yoksa aşk hep aynımı:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mantık evliliğimi aşk evliliğimi

Mantık evliliğimi aşk evliliğimi

mantık evliliği mi aşk evliliği mi mantık evliliğimi aşk Ben şahsen aşk evliliği taraftarıyım her zamn için bu zamana kadar bu düşüncem hiç dğeişmedi değişeceğinide sanmıyorumAşk gibi güzel bi duyguyu yaşamak varken paralı biriyle evlenip yiyip içip güzel yerler görüp gezip yada ne bileyim maddi açından olabilecek herşey olupda içimde huzur olmadıkdan sonra ne yapayım ben parasını pulunu.Aşk...
  2. Kariyer yok evlilik var!

Kariyer yok evlilik var!

SEVGİLİSİ İZZET ÖZİLHAN'IN 'İÇİNDE AŞK OLAN DİZİLERDE OYNAMA' RESTİNE KARŞI ÇIKMAYAN YASEMİN ERGENE, KARİYERİNİ EVLİLİK İÇİN İKİNCİ PLANA ATTI. İşadamı İzzet Özilhan ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen oyuncu Yasemin Ergene, evlilik yolunda ilerleyen ilişkisi için her türlü fedakarlığı göze alıyor. Ergene, müstakbel eşinin 'Dizilerde oynama' uyarısını dinledi ve 'Doktorlar' dizisinden...
  3. mantık evliliğimi yaptı yoksa

mantık evliliğimi yaptı yoksa

ünlü oyuncularımızdan Hatice Aslan hiç aşkı tatmadığını samimi cümlerle ifade etti..... yapılan röportajda oyuncu aşka dair konuştu...... HATİCE ASLAN'DAN AŞK İTİRAFI! İKİ KEZ EVLENEN OYUNCU, AŞKI HENÜZ TATMADIĞINI SÖYLEDİ... Serra Yılmaz'ın sunduğu yemek programının konuğu olan oyuncu Hatice Aslan, aşk ile ilgili düşüncelerini izleyenlerle paylaştı. 'Benim zaman zaman değişen bir...
  4. aşk yok

aşk yok

show tv nişn sevilen dizisi Doktorlar'ın kadrosunda çokca bi değişim yaşanmıştı... bunlardan bir taneside sevilen kararterlerden dr. Ela idi sezon finalinden sonra diziden ayrılan oyuncu bakalım diziye nasıl bir dönüş yapmış..... TEK ŞARTI KUTSİ İLE AŞK OLMASIN! “DOKTORLAR” DİZİSİNDE ELA KARAKTERİNİ CANLANDIRAN YASEMİN ERGENE, YAKLAŞIK BİR YILLIK ARANIN ARDINDAN DİZİYE DÖNDÜ... Adı,...
  5. bebeğim yok

bebeğim yok

slm ben ilk defa katılıyorum aranıza.2. evliliğim ve evleneli 1.5 sene oldu.eşimin ilk evliliğinden 1 çocuğu var.şimdi bizde istiyoruz ama olmuyor.eşimde sperm morfolojisinde sorun çıktı.çoookk istiyorum bebeğimin olmasını..içim yanıyor adeta..

Sayfayı Paylaş