gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bebek gibi bebişler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

bebek gibi bebişler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek gibi:)

bebek gibi:)

Huzurevinin bahçesinde iki tonton yaşlı adam bi banka oturmuş laflıyorlar, -Aaah ah.. yaş oldu 73.. elim ayağım tutmuyor, her tarafım ağrıyor.. benle aynı yaşta değil misin ya sen kendini nasıl hissediyorsun? -Yeni doğmuş bir bebek gibi.. - A aa? Nasıl yani? - Kafada saç yok, ağızda diş yok, galiba az önce de altıma yaptım.... alıntı:haha::haha::haha:
  2. bebişime bebek önlüğümüz..

bebişime bebek önlüğümüz..

bebişime örgüler
  3. Bebek gibi...

Bebek gibi...

Huzurevinin bahçesinde iki tonton yaşlı adam bi banka oturmuş laflıyorlar, -Aaah ah.. yaş oldu 73.. elim ayağım tutmuyor, her tarafım ağrıyor.. benle aynı yaşta değil misin ya sen kendini nasıl hissediyorsun? -Yeni doğmuş bir bebek gibi.. - A aa? Nasıl yani? - Kafada saç yok, ağızda diş yok, galiba az önce de altıma yaptım....
  4. Bebişime Bebek Arabası Arıyorum Diyenlere

Bebişime Bebek Arabası Arıyorum Diyenlere

Merhaba meleklerimmm bebişlerimiz geliyor ve bu sıcacık yaz günlerinde onları parklara götürmek bi güzel gezdirmek lazım değil mi? Bebişlerimizin de güneşten faydalanmaya hakkı var tabiki de :)Bakın bu cici arabalarla gezintileriniz daha da güzel olacak. Bu güzel arabalarla bebişlerimizin popoları da annişerimizin içi de çok rahat edeceğe benziyor. Almak isteyenler için site...
  5. Hoş Geldin Bebek (Bütün Bebişlerimize)

Hoş Geldin Bebek (Bütün Bebişlerimize)

hoşgeldin bebek mesajları hoşgeldin bebek sözleri hosgeldin sözleri yazıları Hoş geldin bebek, Hoş geldin. Masum yüreğini alıp, karşı kıyıdan yürüdün geldin buralara. Ellerinde ışığı sönmemiş yıldızlar, gözlerinde yeni dünyaya salınan ilk şaşkın bakışların ışığıyla sen de merhaba dedin taze güne, aydınlığa. Avuçlarında ötelerin temizliği ve sıcaklığı var hala. Kalbin bir kuşun kalbi gibi ürkek...

Sayfayı Paylaş