gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebek gibi bir yüze sahip olmak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebek gibi bir yüze sahip olmak için ne yapmalıyım? Kızlar ben Bebek gibi bir yüze sahip olmak istiyorum eminim herkes ister ama bana öneri verin. Ben Bebek gibi bir yüze sahip olmak zorundayım ne yapmam lazım acaba :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bebek gibi bir yüze sahip olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek gibi bir yüz için..

Bebek gibi bir yüz için..

Bebek gibi bir yüz için... İşte size bebek gibi bir yüze sahip olmanın yolları. Evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu karışımları deneyerek farkı görebilirsiniz... Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın, üzerini ince bir bezle örterek on beş...
  2. bebek gibi bir yüz icin...

bebek gibi bir yüz icin...

İşte size bebek gibi bir yüze sahip olmanın yolları. Evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu karışımları deneyerek farkı görebilirsiniz Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın, üzerini ince bir bezle örterek on beş dakika bekleyin. Ardından kağıt...
  3. Bebek gibi bir yüz için...

Bebek gibi bir yüz için...

İşte size bebek gibi bir yüze sahip olmanın yolları. Evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu karışımları deneyerek farkı görebilirsiniz. Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın, üzerini ince bir bezle örterek on beş dakika bekleyin. Ardından kağıt...
  4. İşte size bebek gibi bir yüze sahip olmanın yolları.

İşte size bebek gibi bir yüze sahip olmanın yolları.

İşte size bebek gibi bir yüze sahip olmanın yolları. Evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu karışımları deneyerek farkı görebilirsiniz... Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın, üzerini ince bir bezle örterek on beş dakika bekleyin. Ardından kağıt...
  5. Bebek Gibi Bir Cilde Sahip Olmak İçin Maske Tarifleri

Bebek Gibi Bir Cilde Sahip Olmak İçin Maske Tarifleri

bebek gibi bir cilt için bebek gibi bir cilde sahip olmak için bebek gibi bir cilt için maske Eğer bir cilt sağlık sorununuz yoksa, yumuşacık, pürüzsüz, bebek gibi bir cilde sahip olmak için düzenli yapacağınız bir bakım yeterlidir melekler :) Bu bakım için de öncelikle cildinizi temiz tutmalısınız. Bunun dışında uygulayacağınız maskeler bebek gibi bir cilde sahip olmanızı kolaylaştıracaktır....

Sayfayı Paylaş