gebe
  1. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

"Bebek" hikayesi

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında elane tarafından paylaşıldı.

Genç kadın*bebeği güzelliği karşısında büyünlenmiş gibiydi.Kıvırcık sarı saçları*iri mavi gözleri*kalkık bir burun ve küçücük kırmızı bir dudaklarıyla bir kartpostalı andıran bir bebek*kadının şimdiye kadar gördüğü en cana yakın kız cocuğuydu. Onun ipek yanaklarını doya doya öpmek ve cennet kokusunu içine çekmek için eğildiğinde*"Beni..."diye bir ses duydu.

-Beni
    okşamaya hakkın yok senin....

Kadın korkuya irkilip etrafına bakındı.Bebekle kendisinden başka içeride kimse yoktu.Aynı sesi tekrar duyduğunda bebeğe döndü.Aman Allahım!... Yeni doğmuş gibi görünmesine rağmen konuşan oydu.

"Bana yaklaşmanı istemiyorum" diye devam etti.

-Uzaklaş benden....

Kadın*biraz olsun kendisini toplayarak* "Çocuklarımız hep erkek oluyor" dedi.

-Onlar da güzel ama kız çocukları daha bir başka.Bu yüzden seni öpmek istedim.

"Beni
    öpemezsin" diye ağlamaya başladı bebek.

-Tıpkı benimde seni öpemeyeceğim gibi.....

Kadının şaşkınlığı devam ediyordu.

"Neden ?" diye sordu.

- Neden öpemezsin ki ?

Bebek hıçkırıklara boğulurken* "Sebebini bilmen gerekir" dedi.

-Düşünürsen mutlaka bulacaksın.

Kadın*neler olup bittiğini hatırlamak üzereyken kendine geldi.

Özel bir hastanenin en lüks odasında yatıyor ve norkozun tesirinden midesi bulanıyordu.

Aile dostları olan tanınmış doktor odayı dolduran çiçeklerden bir tanesini vazodan çıkartıp kadına uzatırken "Geçmiş olsun hanımefendi" dedi

-Başarılı bir operasyondu doğrusu.Ha...! Unutmadan*"kız"mış aldırdığınız bebek.

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok ... Duygusal bi hikaye etkilendim...

"Bebek" hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek türküsünün hikayesi

bebek türküsünün hikayesi

Elmalı'dan çıktım yayan Dayan hey dizlerim dayan Emmim atlı, dayım yayan Bebek beni del eyledi Yaktı yaktı kül eyledi Vakit sabahın seheri. Köyün köpekleri acı acı havlıyor. Düşmana saldırır gibi havlıyor köpekler. Biraz sonra köyde ışıklar yanmaya başlıyor. Köylüler çıralar yakıp, fırlıyorlar dışarı. İlkin ağıllara koşuyorlar. Hırsızlar mı bastı köyü, yoksa kurtlar mı indi dağdan......
  2. mutluluğun hikayesi

mutluluğun hikayesi

mutluluk hikayesi tavuk suyuna çorba aşk hikayeleri İnsanoğlu mutluluğu hep hor kullanıyormuş... Hep şikayetçi hep bıkkınmış... Birgün melekler mutluluğu saklamaya karar vermişler... Saklayalım, zor bulsunlar... Zor buldukları için belki belki kıymetini bilirler diyerek başlamışlar tartışmaya... sorun büyükmüş... Mutluluğu saklamak kolay değilmiş.Çünkü... Kimisi......
  3. Bebeğin doğmadan önce Allah ile Konuşması hikayesi var mı

Bebeğin doğmadan önce Allah ile Konuşması hikayesi var mı

Bir hikaye vardı bir bebeğin doğmadan önce Allah ile konuşmasıyla alakalı. Hani ben yarın dünyaya gidecem hazırım vs diyordu hikayede bu hikayenin tamamını rica ediyorum.
  4. Matruşka bebeklerinin hikayesi

Matruşka bebeklerinin hikayesi

matruşka bebeklerinin hikayesi matruşkanın hikayesi matruşkanın tarihi matruşkanın anlamı matruşka hikayesi burada arkadaşlar. Az önce sizlere Matruşka bebek fotoları sunmuş ve matruşka ne demek diyenler içinde bilgiler aktarmıştık Melek'ler. Şimdi ise matruşka bebeklerinin hikayesi konusuna değiniyoruz ve matruşkanın hikayesi nedir diyenler için matruşkanın tarihi hakkında bilgiler sunuyoruz....
  5. Bir Bebeğin Hikayesi

Bir Bebeğin Hikayesi

Bir Bebeğin Hikayesi Genç kadın, bebeğin güzelliği karşısında büyülenmiş gibiydi. Kıvırcık sarı saçları, iri mavi gözleri, kalkık bir burun ve küçük kırmızı dudaklarıyla bir kartpostalı andıran bebek, kadının şimdiye kadar gördüğü en cana yakın kız çocuğuydu. Onun ipek yanaklarını doya doya öpmek ve cennet kokusunu içine çekmek için eğildiğinde: "Dokunma bana ..." diye bir ses...

Sayfayı Paylaş