gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bebek idrarının saça çok iyi geliyormuş

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

TUĞBA'DAN İLGİNÇ ÖNERİLER! [​IMG]

HAPİSHANEDE OLDUĞU DÖNEMDE İLGİNÇ GÜZELLİK METODLARI ÖĞRENDİĞİNİ İFADE EDEN ÜNLÜ MANKEN TUĞBA ÖZAY, BEBEK İDRARININ SAÇA ÇOK İYİ GELDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Bir açılışa katılan manken Tuğba Özay, güzellik salonuna gidemeyen hanımlar için bir takım tavsiyelerde bulundu. Hapishanede olduğu dönemde saç bakımı konusunda ilginç bir metot öğrendiğini belirten Özay, 'Saç bakımı konusunda bir önerim var. Ben bunu içeride olduğum dönemde öğrenmiştim. Bebek çişi, gerçekten bu şaka değil bildiğiniz bebek idrarının saça çok iyi geldiği söyleniyor. Ben bunu orada uygulayanları gördüm, sonuca inanamadım. Saçları için bebek idrarı kullanıyorlardı ve çok da faydasını görüyorlardı. Ben hiç uygulamadım daha. Kendi bebeğim olursa neden olmasın. Kendi bebeğimin idrarını içerim bile' dedi.

DIŞ GÜZELLİK İÇ GÜZELLİKTEN GELİR

Güzellik konusunda öncelikle iç güzelliğine çok önem verdiğini ifade eden Özay, şunları söyledi: 'İnsanın psikolojisinin iyi olması gerekiyor. Ben tamamen güzelliğin öncelikle buradan başladığını düşünüyorum.'

Hanımların pahalı ürünler almak yerine evde yapılacak pratik yöntemlerle güzelleşebileceklerini anlatan Özay, yüzün maden sodasıyla yıkanmasının cilde çok iyi geldiğini belirtti. Özay, bayanların uygulayabilecekleri pratik güzellik yöntemlerine ilişkin şunları söyledi:

'Bayanların maden sodasıyla yüzlerini yıkamalarını tavsiye ediyorum. Bu da cildinizin toksinlerden arınmasını ve sıkılaşmasını sağlar. Buhar banyosunu öneririm. Eğer spor salonuna gidemiyorsanız dışarıda bir yerde bir buhar banyosuna gidemiyorsanız evde bir tencere suyu kaynatıyorsunuz, hatta içine limon, nane özü gibi şeyleri de atarsanız mentol etkisi yaratır. Bu hem sinüzitlere iyi gelir hem gözenekleri açar hem de bu şekilde toksinleri atabilirsiniz. Bal maskesini de öneriyorum.

Cildinize yoğurt, bal ve limon suyunu karıştırıp çok güzel bir maske uygulayabilirsiniz. Bu maske bacaklar için de çok iyidir. Tüm bacaklara bal maskesini sürüyorsunuz, naylona sarıyorsunuz ve bu da selülitlerden arınmanızı sağlar. Yani bunlar güzellik salonlarına gidemeyen hanımlar için tavsiyelerimdir.'

HAYATIMDA HİÇ ESTETİK YAPTIRMADIM

Estetik operasyonlara ilişkin düşüncelerini aktaran Özay, çok ihtiyacı olan insanların estetik yaptırmasına karşı olmadığını fakat çok genç yaşta estetik operasyon geçirenlere ise karşı olduğunu ifade etti. Estetik operasyon geçirmeyi düşünmediğini belirten Özay, sözlerine şöyle devam etti:

'Özellikle genç olanlar daha o yüz hatları yerine oturmadan o estetik operasyonlar yapılıyor ve daha sonra sürekli yaptırmak zorunda da kalabiliyor insanlar. Hatta bazılarının burnu düşüyor, çenesi sarkıyor. Bu tip şeyler yaşanıyor. O yüzden ben hayatımda hiç estetik yaptırmadım. Güzelliğimi Allah'a, aileme ve genlerime borçluyum. İhtiyaç duymuyorum açıkçası. Kendimle barışık bir insanım beğenmediğim hiçbir yerim yok. Vücudumun her santimetrekaresini çok beğeniyorum.'

2. ozgepetek

ozgepetek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bebek idrarının saça çok iyi geliyormuş
    Doğrudur.Bende hamile kadınların idrarının şeker hastalığına iyi geldiğini duymuştum.Gazetelerde çıkmıştı bir ara.Ne derece doğrudur bilemem tabi:)

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bebek idrarının saça çok iyi geliyormuş

olşabilir ama ilginç geldi tşkler kızıl

Bebek idrarının saça çok iyi geliyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç dökülmesine soğan suyu iyi geliyor

Saç dökülmesine soğan suyu iyi geliyor

soğan suyu saç saç dökülmesi soğan dökülmesine suyu ve için Eğersaçlarınız çok dökülüyorsa şimdi vereceğim bitkisel bir forümlle bunun önüne geçebilirsiniz üç çorba kaşığı zeytinyağı, bir tatlı kaşığı öğütülmüş çörekotu, bir çorba kaşığı soğan suyunu karıştırın ve saç diplerine sürüp masaj yapın. Ardından streç filmle sarıp iki saat bekletin. Temizlemek için de zeytinyağlı sabun kullanın.
  2. Kir cilde çok iyi geliyor

Kir cilde çok iyi geliyor

cilde ne iyi gelir Cilde iyi gelebilecek bir çok şey duymuştum.Ancak kirin cildimize faydalı olacağı aklımdan bile geçmezdi.Kirli olunca yıkanmak gerekiyor ki cilt kirden arınsın ve rahat etsin,ferahlasın.Ama anlaşılan artık kirlenince banyo yapmak yerine biraz daha bekleyip iyice kirlendikten sonra yıkanmak gerekiyor:D Benim bildiğim sık sık yıkanmak insan vücuduna iyi gelir.Hatta sağlıklı...
  3. bebeğimin saçı çok dökülüyor

bebeğimin saçı çok dökülüyor

merhaba 2 aylık bebegın sacı cok dokulurmu ve kakasında sureklı sac cıkıyormu galıba hepsını yutuyor
  4. Öksürüğe Bu Bitkiler Çok İyi Geliyor!

Öksürüğe Bu Bitkiler Çok İyi Geliyor!

öksürüğe çare, öksürüğe iyi gelen bitkiler, öksürüğe ne iyi gelir Sevgili melekler. özellikle kış aylarında artan öksürükle başa çıkmak için hemen ilaçlara sarılmanız gerekmiyor. Bunun için alternatif tıptan faydalanabilir, binbir çeşit faydalı bitkiden yararlanabilirsiniz. İşte sizler için diyetisyen Funda Tuzgöl'den öksürüğe iyi gelen şifalı bitkilerin listesi ve hazırlanış şekilleri......
  5. Bir Fincan Kahve Migrene Çok İyi Geliyor!

Bir Fincan Kahve Migrene Çok İyi Geliyor!

migrene ne iyi gelir, migrene iyi gelen gıdalar, migren için Sevgili melekler, başağrısının tavan yaptığı migren hastaları için günde bir fincan kahve tüketilmesi tavsiye ediliyor. Nöroloji Uzmanı Doktor Zeynep Atacan Bingöl, migren hastalarının günlük bir fincan kahve içmesinin koruyucu özelliği olduğuna dikkat çekerek, fazla çay ve kafein, çikolata, çilek gibi içecek ve yiyeceklerden de...

Sayfayı Paylaş