gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bebek ile allah

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: bebek ile allah

eline sağlık canım çok hoştular

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ben bunu biliyordum canım ama tekrar okumak hoşuma gitti emeğine sağlık

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cok cok cok guzeldi canimm ya inanki duygulanidm,rep vermek istedimm daha once verdigim icin olmaddii,
    emegine yuregine saglikkk,,cok tskler canmm,

bebek ile allah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALLAH ile Tanrı Kelimesi Arasındaki Fark??

ALLAH ile Tanrı Kelimesi Arasındaki Fark??

Allah kelimesi ile tanrı kelimesi arasında ne fark vardır : bizim eski atalarımız müsliman olmadan önce yaratıcı bir zata inanıyorlardı.belki kendilerine göre değişik tanrılarıda vardı.ama onlar daha çok kendi lehçeleri ile ''tengri'' dedikleri zaman zat-ı uluhiyeti kasdediyorlardı.bu kelime sonra biraz daha incelik kazandı tanrı şeklini aldıki aslında mabud demektir ve arapcadaki 'ilah'ın...
  2. Allah İle Tanri Kelİmesİ Arasindakİ Fark!

Allah İle Tanri Kelİmesİ Arasindakİ Fark!

arkadaslar bu konuyu okuduktan sonra ALLAH ile tanrı kelimesi arasındaki farkı çok daha iyi anlıycanızdan eminim..... Allah kelimesi ile tanrı kelimesi arasında ne fark vardır : bizim eski atalarımız müslüman olmadan önce yaratıcı bir zata inanıyorlardı.belki kendilerine göre değişik tanrılarıda vardı.ama onlar daha çok kendi lehçeleri ile ''tengri'' dedikleri zaman zat-ı uluhiyeti...
  3. Bütün dilekler için.. Allahın izni ile olacaktır..

Bütün dilekler için.. Allahın izni ile olacaktır..

tesbih dileği evlenmek için hangi dualar okunur cuma dilekleri mahkeme duası mahkemede okunacak dua Perşembe gecesi gusül abdesti alındır iki rekat Allah rızası için namaz kılınacak sonra tevbe istiğfar yapılacak Peygamberimiz için Selavat getirilecek daha sonra "Allahım dileklerim var mahkeme Kübrana dilekçem var" denilir ve niyet yapılır... 100'lük tesbih alınır ve ilk üç...
  4. Bebeğin doğmadan önce Allah ile Konuşması hikayesi var mı

Bebeğin doğmadan önce Allah ile Konuşması hikayesi var mı

Bir hikaye vardı bir bebeğin doğmadan önce Allah ile konuşmasıyla alakalı. Hani ben yarın dünyaya gidecem hazırım vs diyordu hikayede bu hikayenin tamamını rica ediyorum.
  5. Bebeğimizin doğumdan önce Allah ile konuşması

Bebeğimizin doğumdan önce Allah ile konuşması

AYY kıyamam bakın nasılda korkuyor doğmaktan bizde onları 4 gözle bekliyoruz asıl onlar bizim meleklerimiz :D Doğacak bebek doğumdan bir gün önce Allah ile görüşür: ''Allah'ım gidecegim ve orada ne yapacağım bilmiyorum.'' *Ben senin için bir melek yarattım ve o seninle ilgilenecek ''Allah'ım onların dilini bilmiyorum.Onlarla nasıl anlasacagım,nasıl... iletisim kuracagım?'' *Senin için...

Sayfayı Paylaş